Presunúť na hlavný obsah

Nová láska, ale aj útrapy. Pozrite sa, čo čaká znamenia horoskopu v auguste

Zábava

Polovica leta je už takmer za nami. Ak máte pocit, že sa vám doteraz nedarilo podľa predstáv, nezúfajte. Niekoľkým znameniam sa totiž život otočí naruby.

Baran

V tomto letnom mesiaci budete prekypovať energiou. To vám pomôže splniť si vysnívané ciele, ale zároveň sa popasovať s problémami, ktoré sa vám v poslednej dope poriadne nakopili. Všetko si však radšej poriadne premyslite a nekonajte impulzívne, nakoľko aj toto obdobie má svoju obmedzenú kapacitu a mohlo by to skončiť ďalšími konfliktmi, ale aj zbytočnou nervozitou. Snažte sa zamerať na akúsi domácu pohodu.

Býk 

V poslednú dobu priťahujete všetkých ľudí okolo seba. Tento typ energie vám vydrží aj nasledujúce týždne, no zároveň by ste si mali dať pozor - vo vašom okolí je čoraz viac falošných osôb, ktoré sa chcú priživiť na vašich úspechoch. Hviezdy ukazujú, že máte tendenciu spadať do zlých zlozvykov, a tak sa tento mesiac snažte obmedziť konzumáciu alkoholu, nezdravého jedla či cigariet. Aj keď sa blíži koniec leta, začína sa začiatok niečoho nového - čaká vás posunutie v kariére.

Blíženci

Už niekoľko dní vás drží v moci minulosť. Zamyslite sa, či ide o dočasnú nostalgiu, alebo niečo vážnejšie a podľa toho konajte - váš partner si nezaslúži, aby ste sa k nemu správali nečestne. Máte pred sebou mimoriadne hektické obdobie, a tak by nebolo odveci, ak by ste skúsili meditáciu, alebo nejaký oddychový šport. Potrebujete si totiž usporiadať myšlienky a vypnúť hlavu, aby ste jeseň začali čo najlepšie.

Rak

Všetko nasvedčuje tomu, že by ste v druhej polovici leta mohli stretnúť skutočnú lásku. Po období plnom intríg sa vaše vzťahy konečne urovnajú a budete si môcť užívať harmóniu. Dariť sa vám bude taktiež vo financiách. Váš rozpočet sa vyrovná a budete si môcť dopriať to, čo chcete. Okrem iného vám však tento mesiac prináša mnoho významných kariérnych príležitostí a je len na vás, či ich využijete naplno, alebo sa rozhodnete relaxovať. Každopádne tento mesiac sa vám bude nesmierne dariť.

Prečítajte si: Pozor na týchto mužov. Tieto štyri znamenia neľútostne lámu ženské srdcia

Lev

Ak ste vo vzťahu, pripravte sa, že august bude pre vás mimoriadne romantickým. Nasledujúce týždne budú patriť len vám a vašej polovičke a budú sa točiť najmä okolo fyzickej príťažlivosti. Na tom nie je nič zlé, no zároveň si dajte pozor, aby ste neboli príliš sebeckými - v tom prípade vám hrozí sklznutie a nevera. Keď si však vypočujete predstavy svojho partnera, čaká vás mesiac nezabudnuteľných radovánok.

Panna

Dni, ktoré sú pred vami, možno označiť za kreatívne. Nielenže sa budete mať potrebu umelecky živiť, ale zároveň budete sršať zaujímavými nápadmi, ktoré by bola obrovská škoda nezrealizovať. Dajte si pozor, aby ste to však so svojím uznaním neprehnali, hrozí vám taktiež konflikt s nadriadeným alebo inou autoritou. Aj keď by ste v tomto mesiaci mali nechať veciam voľný priebeh, snažte sa nad niektorými vecami aj porozmýšľať.

Váhy

August je hektickým obdobím - a to sa vám ukáže najmä v oblasti vzťahov. Aj nevinná poznámka totiž vie rozpútať obrovskú hádku, ktorá neprospeje žiadnej strane. Už dlho máte vo svojich priateľstvách či iných záväzkov utlmené spory a možno by nebolo zlé, ak by ste sa v pokoji porozprávali. V prípade, že si urovnáte staré krivdy, môžete čakať harmonický a pokojný koniec leta. A o to predsa ide, nie?

Škorpión

Na rozdiel od iných znamení bude váš august mimoriadne dramatickým. Už dlhšie ste zanedbávali partnerské či iné vzťahové povinnosti a práve koniec leta bude zlomovým a vyberie si svoju daň. Nemusíte však vešať hlavu - toto obdobie využite na to, aby ste sa na seba pozreli sebakriticky a snažili sa napraviť to, za čo nie ste príliš hrdí. My ľudia sme totiž sociálne bytosti, a tak vás pocit z dobrej vykonanej práce nedokáže pohladiť na duši tak, ako slová milovaného človeka.

Neprehliadnite: Znamenia zverokruhu, ktoré majú najväčšiu chémiu: Ktoré tri dvojice sú pre seba ako stvorené?

Strelec

Keď ste si tohto roku nedopriali dovolenku - či už v zahraničí, alebo na Slovensku, tento mesiac je na to ideálny. August si vyslovene žiada, aby ste konečne povolili, celý rok ste totiž vykonávali svedomitú prácu a máte byť na čo hrdí. Napriek tomu však nepoľavujte v práci, ak si udržíte rovnaké tempo, ako doteraz, je dosť možné, že vás očakáva lepšie platové ohodnotenie či výrazný kariérny posun.

Kozorožec

Aj keď ste veľmi praktickým človekom, august si vyžaduje, aby ste sa na chvíľu opäť stali dieťaťom a užívali si život plnými dúškami. Čaká vás totiž dobrodružstvo a je len na vás, či mu pôjdete oproti alebo pred ním zavriete dvere. Budete prekvapení, ako skvelo sa dokážete zabaviť a koľko ďalších talentov v sebe skrývate. August vám prinesie mnoho pozitívnych zmien, ktoré idú ruka v ruke so sebapoznávaním.

Vodnár

Môžete si vydýchnuť - po všetkom hektickom období bude pre vás august ideálnym oddychovým mesiacom. Vaše vzťahy v rodine, priateľstve, ale aj s partnerom budú konečne bez hádok a najbližšie týždne spolu si budete vychutnávať azda tak, ako nikdy. Dávajte si však pozor, aby ste príliš nezleniveli, nakoľko sa vám od tejto pohody bude ťažko vracať do práce a k svojím povinnostiam.

Ryby

Čaká vás obdobie rastu a sebarozvoja - a to aj napriek tomu, že vás nebudú čakať žiadne výraznejšie negatívne situácie. Tento mesiac sa dostanete do úlohy poslucháča, vaši priatelia a blízki sa na vás budú obracať so svojimi problémami, čo vám paradoxne pomôže vyriešiť niekoľko vašich problémov. Ryby budú prežívať pokojné obdobie plné chvál - konečne si ich okolie začne všímať ich nenahraditeľné vlastnosti akými sú empatia či schopnosť počúvať druhých.

- Najčítanejšie -