Presunúť na hlavný obsah

Letné novinky na Netflixe: Hollywoodsky veľkofilm aj turecká komédia. 4 filmy, ktoré sú ako stvorené na večerné rande

Zábava

Dlhé letné večery si priam žiadajú nejakú tu romantiku vo dvojici. Skúste to napríklad pozeraním filmu. Netflix si aj na túto sezónu pripravil pre divákov zopár zaujímavých noviniek.

One Way To Tomorrow

Turecká romantická komédia, ktorú si už teraz môžete pozrieť na tejto populárnej streamovacej stanici. Cesta do budúcnosti zobrazuje príbeh dvoch mladých ľudí, ktorí sa stretnú vo vlaku a zistia, že ich životy sú nečakane spojené búrlivými vzťahmi z minulosti. Žiadne romantické klišé ale nečakajte. Film vás môže veľmi milo prekvapiť ľahkosťou, zaujímavým scenárom a možno sa v niektorých scénkach sami nájdete. Vymeňte teda hollywoodske snímky za niečo iné. Napríklad tureckú komédiu. Snímka je dostupná s anglickými alebo českými titulkami. 

Neprehliadnite: Americkú ikonu C.Z. Guest kopírujú dodnes mnohé známe tváre: Nahliadnite do sveta luxusu a dobrodružného života

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa One-Way to Tomorrow (@onewaytotomorrow),

Zrodila sa hviezda

Hollywoodsky veľkofilm, ktorý ak ste doteraz nevideli, musíte to rozhodne napraviť. Vďaka Netflixu si dramatickú snímku v hlavnej úlohe s Bradley Cooperom a Lady Gagou môžete teraz pozrieť aj u seba doma. Pozvite priateľa na romantické rande. Film A Star Is Born milujú kritici a ľudia po celom svete a určite dojme aj vás. Ak neviete, o čo ide, tak len v stručnosti prezradíme, že Bradley, stvárňujúci vyslúžilého umelca, ktorý bojuje s alkoholom a "objaví" novú hudobnú hviezdu (Lady Gagu). Z kolegov sú milenci, ale ako to s nimi dopadne, to musíte zistiť sami. 

Mohlo by vás zaujímať: Majk Spirit a Ben Cristovao sa spojili: Výsledkom je skvelý singel KURT s jasným posolstvom

365 dní

Zaujímavú romanticko-erotickú snímku 365 dní predstavil Netflix pred pár dňami. Pochádza prekvapivo od poľských tvorcov a zobrazuje príbeh mladej úspešnej hotelovej manažérky Laury, ktorá sa trápi v neuspokojivom manželstve, a tak sa vyberie na dovolenku do Sicílie. Narazí tú na sympatického gangstera Massima, ktorú ju unesie a na jeden rok uzavrie do luxusnej vily, kde ju chce držať hlavne preto, aby sa do neho zamilovala. Ide vlastne o prvý poľský erotický film. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa 365 Dni Movie(@365daysmovie),

Space Force

Ak máte radšej odľahčenejšie komédie, ulahodiť by vám mohla snímka Space Force v hlavnej úlohe so známym komikom Stevom Carrellom či Johnom Malkovichom a "Pheobe" Lisou Kudrow. Ide vlastne o minisériu zloženú z 10-tich častí zobrazujúcu novú jednotku vesmírnej divízie zloženú z mužov a žien, ktorú vytvorila vláda Spojených štátov. Seriál je ako stvorený na víkendový maratón vo dvojici. 

Pozrite si tiež: Dokumenty, ktoré musíte cez víkend vidieť: Tieto snímky zmenia váš pohľad na mnoho vecí

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Space Force (@spaceforce),

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus