Presunúť na hlavný obsah

Seriál, ktorý si zamilujete. Podľa tejto šou sa dokonca natáčali aj Milenky

Zábava

Ak ste aj vy netrpezlivo čakali každý piatok na nový diel seriálu Milenky, je takmer isté, že sa vám bude páčiť aj táto šou.

Dej britského seriálu sa zameriava na štyri priateľky, ktoré na prvý pohľad žijú obyčajným životom. Na rozdiel od známeho seriálu Sex v meste kamarátky nežijú v centre diania a nemajú ani vysnívaný šatník plný tých najznámejších módnych kúskov z celého sveta. Pôvabné ženy sa pasujú s komplikovanými vzťahmi, neverou, existenčnými krízami či intrigami. V tomto seriáli, ktorý bol adaptovaný v Amerike, ale aj u nás na Slovensku, skrátka nájdete všetko bez toho, aby vám to pripadalo ako nudné klišé. 

Prečítajte si aj: Tie najlepšie seriály všetkých čias, ktoré musí vidieť každá žena

Prvá séria začína životom Katie, ktorá pracuje ako doktorka. Po tom, čo má aféru s jedným zo svojich pacientov, rozhodne sa mu splniť zvláštne želanie - podať mu anestéziu. Aby toho však nebolo málo, do krásnej doktorky sa zahľadí syn jej mŕtvej lásky a aj keď sa Katie spočiatku bráni, ocitne sa s ním vo vzťahu. Keď sa však prevalí pravda o utajovanej afére a podanej eutanázii, všetko zrazu naberie nečakaný spád.

Medzitým sa príbeh zameriava aj na Trudi, ktorá je matkou dvoch detí. V prvej sérií jej totiž príde šek na milión dolárov, ako odškodné za smrť jej manžela, ktorý zahynul počas pádu dvojičiek. Hneď na to sa jej taktiež život otočí o 180 stupňov a všetko zrazu začne byť odlišné. Zahľadí sa totiž do slobodného otecka, ktorý má však svoje tajomstvá, ktoré začne Trudi odhaľovať až neskôr. Aby toho nebolo málo, dozvie sa o svojom mŕtvom manželovi vec, akú v živote nečakala...

Mohlo by vás zaujímať: Dokumenty, ktoré musíte cez víkend vidieť: Tieto snímky zmenia váš pohľad na mnoho vecí

Ďalšou z hlavných postáv je Jessica, ktorá pracuje ako event manažérka. Táto postáva sa snaží život vychutnávať čo najviac, k čomu nepovažuje za dôležité mať usporiadaný vzťah, a tak sa jednoducho neviaže. Okrem občasných afér, ktoré má so svojím šéfom, sa však zahľadí do lesbičky, ktorej plánuje svadbu. Napriek tomu, že sa navzájom milujú, ich láske nebude dopriate a život Jessicy dopadne úplne inak, akoby ste možno na začiatku čakali. 

Ani život štvrtej postavy nie je úplne ideálny. Aj keď na prvý pohľad vyzerá Siobhan ako úspešná právnička, ktorá žije ukážkovým životom, opak je pravdou. Siobhan sa spolu so svojím manželom už dlhšie snaží o dieťa, no úspech sa dostaví až po tom, čo navštívia špeciálnu kliniku. Aj to však nie je isté, nakoľko sa Siobhan oddala vášnivému romániku so svojím asistentom. 

- Najčítanejšie -