Presunúť na hlavný obsah

Tie najlepšie seriály všetkých čias, ktoré musí vidieť každá žena

Feminity

Každá z nás občas potrebuje zresetovať pri obľúbenom seriáli, najlepšie s vínom ruke. Aby ste nemuseli premýšľať, ktorý si zapnúť tentokrát, máme pre vás pár tipov. Prinášame vám zoznam seriálov, ktoré stoja za pozretie každej jednej žene. Zaručujeme vám, že každý, ktorý si vyberiete, bude stáť za to.

1. Roztomilé mrchy (Pretty Little Liars)

Aj keď cieľovou skupinou amerického seriálu boli tínedžerky, príbeh o na prvý pohľad pekných a nevinných priateľkách nepochybne osloví aj staršie ženy. Dej seriálu sa zameriava na skupinu dievčat, ktoré sa vysporiadavajú so zmiznutím ich spoločnej kamarátky Alison, o ktorej sa neskôr ukáže, že je mŕtva. Dievčatá po jej smrti začnú dostávať záhadné správy, ktoré obsahujú ich najväčšie a najtemnejšie tajomstvá. Garantujeme vám, že do poslednej časti budete čakať na koniec so zatajeným dychom. 

Pozrite si tiež: Horúce filmové novinky roka 2020: Netflix ovládnu hollywoodske hviezdy na čele s Georgem Clooneym

2. Koruna (The Crown)

Ak vás zaujíma život kráľovskej rodiny a celkovo v monarchii, tento seriál je ako stvorený pre vás. Oceňované britské dielo sleduje život Kráľovnej Alžbety II., jej politický, ale aj monarchický život. Dej sa začína v čase, keď mala kráľovná len 25 rokov a vydala za princa Filipa. Málokto si uvedomuje, že okrem obrovského nátlaku, ktorý na ňu doliehal z celého sveta, bola ženská panovníčka po vojnovom období nútená zaoberať sa aj svojím osobným životom.

 

3. Gossip Girl

Seriál, ktorý si zamilovali ľudia po celom svete, obsahuje poriadnu dávku romantiky, módneho vkusu, zábavy, ale aj intríg. Za väčšinu z nich môžu tajomné odkazy od Gossip Girl, ktorá má hlavných hrdinov prekuknutých a neustále medzi nimi vyvoláva spory. Pochopiteľne, kto je osobou, ktorá zverejňuje osobné veci predstaviteľov, sa dozviete až v poslednej časti. Dovtedy môžete obdivovať bezchybné outfity Sereny a Blair. Ak ste milovníkom módy, je vysoko pravdepodobné, že sa od obrazovky nebudete vedieť odpútať a pustite si Gossip Girl znovu.

Prečítajte si: Film Slováka Jakuba Gulyása ocenili na parížskom festivale

4. Sex v meste

Na svete azda nie je ženy, ktorá by nepoznala príbeh o štyroch nerozlučných priateľkách. Tie spoločne prežívajú šťastie, trápenie, rozchody, trapasy a už po niekoľkých častiach budete mať pocit, že ste našli niekoho, kto vám rozumie. Aj keď sa viacerým ženám môže zdať tento seriál pritiahnutý za vlasy, jeho sledovaním zistíte, že Carrie, Samantha, Mirranda a Charlote si skrátka zažívajú to isté, ako vy a vaše priateľky. Je jedno, či ste momentálne zamilovaná alebo máte zlomené srdce - v tomto seriáli nájdete odpoveď azda na všetko.

5. Zúfalé manželky

Život Mary Alice Young vyzerá ideálne. Okrem majetku má spoľahlivého manžela, krásne dieťa a dom na predmestí. Napriek tomu sa rozhodne svoj život ukončiť strelou do hlavy. Po netradičnom úvode budeme mať príležitosť nahliadnuť do ukážkových rodín jej susedov a priateliek, kde bude odhaľovať veci, o ktorých nemajú tušenie ani tí, ktorých sa týkajú. Tento mimoriadne úspešný seriál, ktorý vyhral niekoľko významných ocenení, vám ukáže život aj z inej perspektívy, než ho vidíme každý deň.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe