Presunúť na hlavný obsah

Horúce filmové novinky roka 2020: Netflix ovládnu hollywoodske hviezdy na čele s Georgem Clooneym

Zábava

Rok 2020 bude skutočne veľkolepý. Aspoň pre spoločnsoť Netflix a jej verných divákov.

All the Bright Places

Romantický príbeh dvoch mladých ľudí, ktorí sa rozhodnú spolu utiecť, vytvorili Jennifer Niven a Liz Hanna. V hlavnej úlohe sa predstavila vychádzajúca hollywoodska hviezda Elle Fanning a v porfóliu Netflixu si dojemný príbeh budete môcť pozrieť už začiatkom tohoto roka, presnejšie vo februári. 

Neprehliadnite: Tieto 4 znamenia patria medzi najúspešnejšie: Koho čaká život presne podľa očakávania?

Good Morning, Midnight

George Clooney ako režisér, ale aj hlavná postava filmu o vedcovi, ktorý sa snaží zo Severného póla nadviazať kontakt s vesmírnou loďou, ktorá sa vracia na Zem a snaží sa tak zabrániť zrazu, ktorý by mohol mať pre planétu katastrofický dopad. V hlavnej úlohe sa okrem Georga predstavia aj herci Felicity Jones, Kyle Chandler, David Oyelowo, Tiffany Boone.

Mohlo by vás zaujímať: Film Takí sme boli zo 70. rokov: Módni velikáni znovuobjavujú klasické vzory ako tartan, kocky či úplet

The Division

Treťou, veľmi očakávanou novinkou z produkcie Netflix, je sfilmovanie hry The Division. Táto hrá síce nemá veľmi pozitívne recentzie, ale spoločnosť si úspech chce poistiť hollywoodskymi hviezdami Jessicou Chastain a Jakeom Gyllenhaalom. Réžie sa ujal jeden z najlepších režisérov súčasnosti David Leitch, ktorý stojí za snímkami Atomic Blond alebo Deadpool 2. 

Prečítajte si: Pred kamerami horúca romantika, mimo nich opak: Aký mali vzťah hlavní aktéri z filmu Hriešny tanec?

- Najčítanejšie -