Presunúť na hlavný obsah

Interiérové trendy na rok 2020 hovoria jasnou rečou: Farba roka by nemala chýbať ani u vás doma

Bývanie

Oživte svoj domov. Či už vo veľkom, alebo len drobnými detailami, zmena nikdy nie je na škodu. A ak chcete zmeniť svoj domov na štýlovejšie miesto, neprehliadnite horúci trend roku 2020 - farbu roka.

Všetko modré sa počíta

Módne trendy neobchádzajú ani interiérové dizajny, práve naopak, váš domov by im mal podliehať rovnako, ako váš šatník. Ak tieta s obľúbou prispôsobujete svoj príbytok trendom, zbystrite pozornosť. Prehliadnuť by ste nami jeden z najväčších budúceho roka - modrú farbu vo vašom príbytku.

Práve modrá bola vybraná expertmi za farbu roka 2020 a to nie len vo fashion či beauty priemysle. Aj bývania sa priamo dotýka tento trend. Kráľovská modrá je vynikajúcou voľbou na oživenie každej miestnosti u vás doma. Pôsobí pokojne a noblesne zároveň a úplne stačí malý detail v podobe modrého doplnku a zmena je skutočne neprehliadnuteľná.

Mohlo by vás zaujímať: Roku 2020 bude kraľovať modrá farba: Voľba tohto odtieňa má však aj hlbší zmysel, tušíte, aký?

Modrej by ste sa nemali báť, či už je váš domov stylizovaný modernými prvkami, staršími, jednoduchšími alebo drevenými. A práve drevené vyniknú v kombinácii s touto farbou asi najviac. Dodajú vášmu domov skutočný nádych štýlového miesta. 

Prečítajte si: Prírodný interiér v teplých farbách: Pozrite si, aké drevo je IN a s čím ho skombinovať

Vynikajú taktiež ladí so svetlo ružovou farbou a nepôsobí to veľmi preštylizoane, naopak, sviežo, mladistvo a skutočne originálne. Navyše, ak tomu pridáte kovové detaily a prvky, dostane váš domov ten pravý punc.

Modrá by mohla zaujať aj mužov, ktorí bývajú sami. Ak sú vaše byty v sterilnejších farbách, tak práve touto im dodáte teplo domova. Či už zvolíte oživenie v podobe závesov, taburetky alebo posteľnej bielizne, krok vedľa to rozhodne nebude. 

Neprehliadnite: 5 dekorácií, ktoré premenia vašu obývačku na kráľovstvo: Stačia malé detaily a ušetríte peniaze

 

 

- Najčítanejšie -