Presunúť na hlavný obsah

Prírodný interiér v teplých farbách: Pozrite si, aké drevo je IN a s čím ho skombinovať

Bývanie

Spojenie s prírodou na moderný spôsob vnesie do vášho príbytku energiu a oslavu zo života. Nechajte sa inšpirovať interiérovými tipmi, ktoré vám vyčarujú lepšiu náladu.

Každé ročné obdobie má svoje čaro a my máme výhodu, že môžeme za ten rok spoznať rôzne jeho podoby. Jeseň má svoje kúzlo a práve s prichádzajúcimi trendmi v interiéri si ju dokážete zamilovať ešte viac. 

Spojenie s prírodou sa prenáša z exteriéru do interiéru a spolu s inými materiálmi a štruktúrami vytvára harmóniu. Príroda a neopracované surové materiály sa stávajú čoraz viac dominantnou časťou domova a ľudia sa čoraz viac prikláňajú k materiálom, ktoré sú udržateľné. Za kvalitu sú ochotní priplatiť si.

Inšpirujte sa tiež: 5 dekorácií, ktoré premenia vašu obývačku na kráľovstvo: Stačia malé detaily a ušetríte peniaze

Dubové masívne drevo zahreje

Neopracované prírodné drevo svetlejších tónov, na ktorom vidno ich štruktúru je kľúčom ku šťastiu v otázkach riešenia interiéru. Organické materiály a masívne drevo sú čoraz viac žiadané. Dubové drevo ponúka v interiéri priestor na hru s dekoráciami v podobe mäkkých materiálov a pohoviek. Detail priestoru potom môžete rozbiť kovovými akcentami. 

Obliečky na vankúš, deky a koberce

Mäkkosť je to, čo vystihuje vašu túžbu po pokojnom domove, v ktorom zrelaxujete. Mäkké materiály, obliečky na vankúše v podobe deky či pletená deka veľkých rozmerov. To všetko v neutrálnych farbách ako je biela, krémová, sivá dokáže s dubovým drevom vyčarovať ideálne spojenie. 

Nástenné dekorácie na biele steny

Biele minimalistické steny a čisté línie prevládajú, no predsa len na niektorú z častí môžete využiť nástenné dekorácie. Či sa rozhodnete pre poličku, na ktorú si položíte svietnik alebo aróma difúzer a rozžiarite miestnosť. Pre výber obrazov sa môžete inšpirovať na Instagrame a Pintereste na milión spôsobov, výsledok bude premyslený do detailu.

Sada dekoračných kvetín

Dekoračná vetvička Magnolia, umelé pierko alebo iná kvetinová či rastlinná dekorácia, ktorú vložíte do sklenenej alebo hlinenej vázy dokáže s priestorom zázraky. Prírodná krása sa týmto nenápadným detailom znásobí a váš interiér bude pripomínať rozsiahlu lúku s výhľadom do neznáma. 

Neprehliadnite: Vytvorte si svoj ženský kútik aj u vás doma: Na tomto mieste sa môžete líčiť a prezentovať svoje ja

Kožené kreslo

Kožené dzajnérske kreslo nesmie chýbať v priestore vyhradenej na odpočinok. Kútik, v ktorom sa budete cítiť v obklopení dreva a knižnice naozaj intelektuálne. Koža s drevom sú dominantné materiály, ktoré však vytvárajú príjemný kontrast. V spojitosti s mäkkými dekami a pohovkami sa budete cítiť priamo u vás doma naozaj luxusne

Prestieranie a tradičný prírodný pocit

Biela s akoukoľvek farbou prírody, ktorá sa nám spája s jeseňou vytvára nezabudnuteľnú atmosféru. Všetko je o detailoch a z prestierania sa stáva nový druh umenia. Ak chcete zapôsobiť na rodinu či známych, snažte sa vždy držať v jednotnom duchu, tentokrát v celej svojej prírodnej kráse.

- Najčítanejšie -