Presunúť na hlavný obsah

Najštýlovejšie doplnky do detskej izby pre najmenších: Vďaka nim dosiahnete sladký spánok pre deti

Bývanie

Čaká vás zariaďovanie detskej izbičky pre vašich drobcov? Ste na správnej adrese, ukážeme vám dnes, ako vytvoriť raj na zemi, a to priamo v detskej izbičke za pomoci týchto doplnkov.

Kombináciou komfortu a skvelého dizajnu dosiahnete hniezdočko pre vašich najmenších. Moderný interiér vplýva na psychiku dieťatka. Vďaka výberu správnych doplnkov vykúzlite detskú izbu ako mihnutím čarovného prútika. 

Pre vývoj maličkých drobcov je spánok nesmierne dôležitý. Keď spia krátky čas, dokáže to vplývať na ich psychické rozpoloženie:

  • detičky do 2 rokov strávia spaním alebo bdením až 40% času
  • spánok ovplyvňuje fyzický a mentálny vývoj
  • dieťatko by malo zaspávať v postieľke, nie na rukách a malo by driemať, nie spať
  • vytváranie správnych návykov v detstve zlepšuje náš spánok a životný štýl do budúcna
  • okolie spiaceho priestoru sa odporúča mať stále rovnaké
  • spánok viete spríjemniť dieťatku doplnkami, ktoré detskú izbu zútulnia, obľúbenými hračkami či pyžamom

Baldachýn na vytvorenie sladkého spánku

Ľahučký ako pavučinka. To najlepšie vystihuje baldachýn pre deti, ktorý zažíva posledné roky skutočne veľký boom. Vďaka jednoduchým a šikovným trikom premeníte obyčajnú detskú izbu na kráľovstvo vášho najmenšieho. 

Variabilná hracia podložka

MISIOO podložka na hranie Flower je dokonalým spojením moderného dizajnu a komfortu pre deti. Variabilná podložka na hranie reflektuje aktuálne trendy v oblasti interiérového dizajnu pre najmenších. 

Posteľné prádlo 100% bavlna

Bavlnené obliečky patria medzi základnú výbavu, ktorú netreba podceňovať. Detská fantázia a sny patria k tým najsilnejším zážitkom každého z nás. Doprajte svojim ratolestiam sladký spánok. Dôraz na vysokú kvalitu by ste nemali odignorovať, zloženie 100% bavlna je jasná voľba. 

Ľanová prešívaná deka

Prešívaná deka z kolekcie Pure Nature spĺňa všetky atribúty minimalistického vzhľadu. Nadčasový dizajn a pastelová farba vynikajúco sa hodiaca k odtieňom sivej a bielej vytvárajú v celej detskej izbe oázu pokoja a skvelého rodinného zázemia. 

Plyšový jednorožec

Jednorožec je typickým symbolom rozprávkového snenia, ktoré k detstvu neodmysliteľne patrí. V pastelovo jemných farbách sa stane zo dňa na deň obľúbeným miláčikom vašich ratolestí. Z vášho dieťaťa a tohto plyšového miláčika sa stane ľahko neodmysliteľná dvojka. 

Závesný dekoratívny obláčik

Dekorácia, ktorá dokáže zázraky. Závesný obláčik s visiacimi hviezdičkami a mesiacom môžete umiestniť nad detskú postieľku, posteľ alebo detský kútik. Spomínaný baldachýn môže byť jeho súčasťou. Tento elegantný doplnok vnesie do detskej izby závan nefalšovanej detskej radosti.

Celé spektrum doplnkov si môžete pozrieť na DadaBoom a taktiež na ich Instagrame.

- Najčítanejšie -