Presunúť na hlavný obsah

Spoznajte novinky na Netflixe: Dokument, komediálny seriál aj film s hollywoodskym obsadením

Zábava

Streamovacia stanica Netflix prichádza opäť so zaujímavými novinkami, z ktorých si určite niečo vyberiete aj vy.

To posledné, čo chcel

Anne Hathaway, Ben Affleck, Willem Dafoe a ďalší... Tieto mená môžete vidieť pokope v originálnej americkej dráme The Last Thing He Wanted. Film zaujme každého, kto vyhľadáva špionážnu tematiku. Hlavnou postavou je novinárka, ktorú stvárňuje oscarová Anne Hathaway. Jedného dňa sa rozhodne dať v práci výpoveď a zmeniť zamestnanie. Stane sa z nej tajná agentka, ktorej úlohou je odhaliť cieľ mocného pašeráka zbraní. Film mal premiéru vo februári, i keď diváci ho prijali veľmi vlažne, rozhodne stojí za vzhliadnutie. 

Pozrite si tiež: Horúce filmové novinky roka 2020: Netflix ovládnu hollywoodske hviezdy na čele s Georgem Clooneym

Babies

Dokumentárny seriál, ktorý je taktiež z originálnej produkcie Netflixu, zaznamenáva prvý rok života dieťaťa. Zároveň v ňom môžete nazrieť na genetický vývoj detí, ich prvé kroky na tomto svete. Dokumentárna séria s päťdesiat minútovými časťami mala premiéru len pred pár dňami. Ak sa chcete dozvedieť niečo, o čom ste nemali ani tušenia, určite neprehliadnite túto novinku.

Mohlo by vás zaujímať: Tri Netflix seriály, ktoré sú odrazom súčasnej doby a oplatí sa ich vidieť

Gentefied

Do tretice ponúka Netflix divákom aj trochu humoru. A to v podobe nového, taktiež pôvodného seriálu Gentefied, ktorý bol odpremierovaný 22.2. O čo ide? Traja bratranci sa chopia obchodu s tacos svojho starého otca v Los Angeles. Problém je, že medzi nimi prevláda veľká nevraživosť, a tak je veľkou otázkou, či dokážu viesť rodinný podnik spoločne. Každý z nich si chce tiež plniť svoje sny, čo sa nemusí zlučovať s predstavami druhých...

Prečítajte si: Film Slováka Jakuba Gulyása ocenili na parížskom festivale

Ktorú novinku by ste si pozreli?

spolu hlasovalo 89 ľudí

Babies
16

- Najčítanejšie -