Presunúť na hlavný obsah

Pozor na týchto mužov. Tieto štyri znamenia neľútostne lámu ženské srdcia

Zábava

Aj keď veľmi chceme, nie každý chlap je stvorený na vážny vzťah. Prinášame vám štyri znamenia, na ktoré by ste si mali dať pozor.

Blíženci

Muži narodení v tomto znamení sú nepredvídateľní. Občas v ňom žijú dve osobnosti, a tak človek nikdy nevie odhadnúť, ako zareauguje. Vo vzťahu býva často kritický a svoju polovičku nemá problém uraziť. Môže za to najmä nespokojnosť, nakoľko býva Blíženec často zronený z predchádzajúcich vzťahov. Nikdy sa totiž cez rozchody úplne neprenesie a takmer okamžite hľadá náhradu, ktorá však nedokáže dať dokopy jeho vlastné srdce. Toto znamenie nevie ostať samo, a tak nečudo, že si nevie vážiť partnera vo vzťahu.

Prečítajte si: Horoskop na 2. polovicu roka: Jedno zo znamení bude musieť hľadať novú cestu a kto sa môže tešiť na finančný úspech?

Lev

Divoké znamenie miluje obdiv, pozornosť a slávu. Od svojej polovičky neustále vyžaduje ovácie a chvály a vzťah vie ukončiť pre úplne banálne dôvody. Vo vzťahu preberá dominanciu a rád určite, akým smerom sa vyberie. Napriek svojej silnej povahe však nestrpí, ak jeho žena prezentuje vlastné názory príliš dominantne a zvykne zdupkať. Ukončenie vzťahov ho príliš nebolí, vie sa cez nich preniesť, čo môže byť bolestivé v prípade, že ste ho naozaj milovali.

Váhy

Toto od prírody spoločenské a komunikatívne znamenie sa snaží o rovnováhu vo vzťahu. Napriek všetkým kompromisom má však jednu veľkú chybu - nevie sa odpútať od flirtu, ktorý občas zachádza až príliš ďaleko. Partnerky tohto znamenia musia byť nielen veľmi tolerantné, ale zároveň aj sebavedomé. Často sa totiž stáva, že si ich polovička všíma viac iné ženy a ich vzhľad, než by mal. Keď sa chce rozísť, urobí to rýchlo a nečakane - nič vám nenaznačí a preruší s vami kontakt.

Neprehliadnite: Tri znamenia, ktoré sa nedajú skrotiť. Ak ich máte po svojom boku, pripravte sa na jazdu, ale aj problémy

Strelec

Vraví sa, že Strelci nevedia byť verní. Je to tým, že toto znamenie je povrchné - viac mu záleží na tom, čo si o ňom myslia druhí a ako sa prezentuje, než by sa mal ostať spútaný vo vzťahu. Muži Strelci neznášajú záväzky a príliš veľké plány do budúcna. Zároveň necítia veľkú morálnu zodpovednosť, a tak nemajú problém podviesť svojho partnera s niekým iným. 

- Najčítanejšie -