Presunúť na hlavný obsah

Tento typ muža vám spôsobí jediné, zlomí srdce na počkanie: Pozrite sa, ktoré tri veci ho prezradia

Partnerské vzťahy

Vyzerajú výborne, sú inteligentní, sčítaní a absolútne perfektne vám zamotajú hlavu. Má to však jeden háčik, ako bonus vám väčšinou zlomia aj srdce. Pozrite sa, akému typu mužov by ste sa rozhodne mali vyhýbať. Teda, ak tento scenár, nechcete zažiť na vlastnej koži.

Zažijete s nimi veľa dobrodružstva, nespútaných akcií, avšak aj nulový pocit istoty. Sú totiž neodolateľní, vášniví a máloktorá ženy im vie odolať. Avšak je skutočne viac ako isté, že na konci vzťahu s nimi budete mať nielen o nejaké spomienky naviac, ale čaká vás aj zlomení srdce. Pozrite sa spolu s nami na tri veci, ktoré tieto typy mužov prezradia. Zaručene. 

Prečítajte si: Zamilovala som sa do muža mojej najlepšej kamarátky: Keď to zistila, urobila vec, ktorá by mi ani vo sne nenapadla

1. Nikdy nič neplánuje 

Zabudnite na spoločné bývanie, plánovanie si dovoleniek, budúcnosti, či nebodaj svadby a rodiny. Pre takýto typ muža je typické, že mu pri spomínaných témach naskakuje husia koža. Rieši veci tu a teraz a nezaoberá sa tým, čo bude zajtra. Preto to, že sa vám tri dni neozve, on sám vníma ako normálnu vec. Čuduje sa však, prečo vás to tak veľmi rozčuľuje. Veď vám nič nesľúbil. Takýto chlap v tom má jasno. Záväzky ani náhodou nie sú pre neho. 

2. Je to typ chameleóna

Muž, o ktorom sa bavíme je jednoducho chameleón. V určitej chvíli ste pre neho stredobodom vesmíru a urobil by pre vás aj to posledné, no istom okamihu sa chová, ako keby ste pre neho boli jednou veľkou neznámou a vlastne vás nikdy nestretol. Venuje sa vám len vo chvíľach, keď to vyhovuje jemu. Ide o muža, ktorý je neprekonateľný vo svete intenzívnych zážitkov a pôžitkov, no v reálnom živote je nepoužiteľný. 

Mohlo by vás zaujímať: Randila som s mužmi pre peniaze: Život zlatokopky som si užívala, no o toto všetko ma pripravil

3. Byť stredobodom pozornosti je pre neho kľúčové

Pozornosť a ženy to je jednoducho jeho. Nevie si predstaviť, že by v spoločnosti nebol stredobodom pozornosti práve on. Vyhľadáva ľudí, ktorí ho obdivujú, cíti sa najlepšie v okamihoch, keď k nemu iní vzhliadajú. Vždy musí vystupovať z davu a to skutočne za akýchkoľvek okolností. Takže, milé dámy, ak máte po svojom boku práve tento typ chlapa, buďte radšej opatrnejše. Takýto románik sa pre vás nemusí skončiť práve najšťastnejšie. Ak sa však chcete len zabaviť, je to správna voľba! Veď, ako to už býva, všetko je predsa len uhol pohľadu a vnímania, no nie?

Sedí to aj na Vášho partnera?

spolu hlasovalo 178 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus