Presunúť na hlavný obsah

Ženy narodené v tomto znamení si životnú lásku hľadajú veľmi dlho: Prečo?

Zábava

Nie každý si dokáže pustiť ľudí k telu. Toto znamenie zverokruhu má s tým skutočne veľký problém, a preto hľadá životnú lásku občas skutočne veľmi dlho.

Každý po nej túžime. Láske na celý život. Niekto sa úspešne plaví od vzťahu k vzťahu, iní sú schopní po nevydarenom partnerstve roky svoje city uzamknúť do seba a potom majú skutočný problém sa otvoriť niekomu novému. S tým prichádza ruka v ruke aj neschopnosť zamilovať sa a nájsť si životnú lásku. Ktoré znamenie zverokruhu s týmto bojuje najviac a prečo?

Prečítajte si: Tri znamenia, ktoré sa nedajú skrotiť. Ak ich máte po svojom boku, pripravte sa na jazdu, ale aj problémy

Nenápadné Rybky

Toto znamenie je charakteristické tým, že je plaché a veľmi často mimo reality. Ženy v znamení Rýb sú navyše chladné, preto sa muži musia veľmi snažiť, aby v nich rozdúchali plameň vášne. Niektorí, ktorí nie sú dostatočné vytrvalí, to preto vzdávajú príliš skoro a aj kvôli tomu sa Ryby nedokážu usadiť. Ďalším problém tohto znamenia je, že s novým mužom sa snažia pôsobiť vždy inak - prispôsobiť sa práve jeho očakávaniam bez toho, aby boli jednoducho sami sebou. Tým pádom sa po nejakej dobe ukáže ich skutočné "ja", ktoré nemusí byť danému partnerovi pochuti a prichádzajú na rad hádky, ktoré často končia bolestivým rozchodom. Namiesto toho, aby sa Ryby snažili ukazovať pravú tvár, vždy skĺznu do pretvárky a nechávajú sa až príliš unášať pudmi, čo často končí neverou. Preto práve toto nenápadné znamenie veľmi často bojuje aj s týmto. Ak ich niekto sklame, dokážu sa do seba natoľko uzatvoriť, že občas trvá aj roky, kým sú schopné pustiť si niekoho k telu. 

Neprehliadnite: Dve znamenia prežijú v lete nezabudnuteľný románik: Pri jednom z nich to môže byť osudová záležitosť

Paradoxom však je, že Ryby sú romantičky a očakávajú, že partner bude pre nich robiť veľké romantické gestá. Ak tak nie je, rýchlo začnú hľadať útechu niekde inde. Namiesto toho, aby povedali, čo naozaj chcú, hrajú kamennú tvár, ľadové kráľovné a vždy sa prerátajú. 

Takže, stačí zmeniť trochu postuj, otvoriť sa, byť úprimný a je celkom možné, že vaša životná láska zaklope na dvere naozaj veľmi rýchlo.

Mohlo by vás zaujímať: Sú pre seba ako stvorení! Tieto znamenia dokážu spolu zažiť ten najkrajší vzťah či manželstvo

- Najčítanejšie -