Presunúť na hlavný obsah

Život s mužmi v týchto znameniach je priam idylický: Tak čo myslíte, čaká aj vás rozprávkový happyend?

Zábava

Je to tak. Určití muži jednoducho sú na dlhodobé vzťahy stavaní. Odhaľte spolu s nami, kto naozaj stojí za to a pri kom sa budete cítiť ako skutočná princezná!

Viete, ktoré znamenia zverokruhu patria medzi najlepších partnerov? Odhaľte spolu s nami, s kým vám bude skvele v dobrom, aj v zlom. Podarilo sa nám zistiť, či je ten váš nový objav len na jednu noc, alebo na celý život. 

Prečítajte si: Na čo nedajú muži v spálni dopustiť: Toto by ste si mali osvojiť, ak sa pre neho chcete stať horúcou femme fatale

Pre Panny je rodina svätý grál

Hoci muži narodení v znamení Panny patria medzi realistov, bývajú aj veľmi hanbliví, skromní a prieberčiví. Preto ak ich nejaká žena okúzli a podľahnú jej čaru, zväčša je to na celý život. Rodina je pre nich svätý grál. Vedia, čo je v živote dôležité a priority majú veľmi dobre usporiadané. 

Vo Vodnároch nájdete stabilitu a oporu

Energický Vodnár je síce známy svojou prelietavou povahou, no vo vzťahu túži po stabilite. V takomto mužovi nájdete oporu, spoľahlivého partnera, dobrého milenca a navyše aj kamaráta. Čo viac si žena môže priať, no nie?

Mohlo by vás zaujímať: Spoveď ženatých mužov: Toto je dôvod, prečo sa v manželstve obzerajú po iných a dopúšťajú sa nevery

S Rybami vás čaká vyrovnaný život, plný harmónie

Títo muži milujú spravodlivosť a majú zmyslel pre kompromisy. Sú spoľahliví, držia slovo a môžete im dôverovať. Navyše, ako jedno z mála znamení zverokruhu, sú veľmi empatickí a záleží im na citoch a názore ostatných. To býva zároveň ich slabou stránkou. Často sa totiž snažia vyhovieť všetkým, no nie vždy je to realizovateľné. Nájdete pri nich pokoj, harmóniu a rodinnú pohodu. 

Raci milujú raz a navždy

Tak s týmto mužom sa nemusíte báť, že by vám ho odlákala nejaká iná. Keď sa do vás naozaj zaľúbi, bude mať oči len a len pre vás. Chémia pri výbere jeho budúcej manželky zohráva dôležitú úlohu a spolieha sa na ňu. Dáva totiž na intuíciu a prvý pocit. To je pre neho nesmierne dôležité. Ak sa raz zaľúbi, je to navždy. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus