Presunúť na hlavný obsah

Muži vstupujú do života po dvoch: Postrehli ste toto už aj vy pri každom zoznámení sa s novou známosťou?

Partnerské vzťahy

Všimli ste si, že vždy, keď sa s niekym zoznámite, je vo vašom živote aj druhý muž?

Rovnaký prípad

Vždy, keď sa zoznámim s nejakým mužom, príde mi do cesty ďalší. Väčšinou sú obaja úplne rozdielni, no z nepochopiteľných dôvodov ma to ťahá aj k jednému aj k druhému. Jednoducho si neviem pomôcť. Naposledy to tak bolo pred rokom, keď som sa zoznámila  s Marekom. Veľmi sympatický, mladý muž, so slušnou kariérou, mal charizmu, vedel, ako zaujať ženy. Začali sme spolu randiť a asi po mesiaci som spoznala Petra. Úplný opak Mareka, ale nejakým spôsobom mi rozum hovoril, že je tiež zaujímavý, tak prečo to neskúsiť. A to môj rozumu vedel, že to nie je po prvýkrát, čo sa takto točím medzi dvoma mužmi. Randila som s oboma, ale nespávala. Vedela som však, že čoskoro si budem musieť vybrať a vybrala som si. Nesprávne, lenže to som zistila až po roku.

Prečítajte si: Spoveď ženatých mužov: Toto je dôvod, prečo sa v manželstve obzerajú po iných a dopúšťajú sa nevery

Vybrala som si Mareka preto, lebo som podľahla viac vášni ako zdravému rozumu. 12 spoločných mesiacov bolo ale veľmi turbulentných. Rozchody, hádky, udobrovanie sa. Varovalo ma okolie, že je taký, že je to síce dobrý muž, no čo sa týka žien, je veľmi prelietavý. No ako každá, myslela som si, že to zmením...

Zlá voľba

Zmenila som sa ale ja. Po roku som si povedala dosť. Už viac nebudem randiť s mužmi, ktorí ma síce očaria na prvý pohľad a som ochotná stoj čo stoj prehliadnuť každé zlé znamenia. Po roku som zistila, že som zaváhala a mala si voliť s rozumom. Prečo?

Mohlo by vás zaujímať: Tento typ mužov má najčastejšie sklony podvádzať: Patrí do tejto kategórie aj ten váš?

Peter bol opak Mareka, ale neznamenalo to, že by mu niečo chýbalo. Mal tiež slušnú kariéru, šarm, bol vtipný, menej mužný a odvážny. A to som vždy na mužoch brala ako mínus, a preto som si vždy vyberala nesprávne. No časom, keď sa menia vaše nároky a pohľad na mužov, naozaj stojí za zváženie, či sa oplatí ísť do vecí po hlave stoj čo stoj, alebo počúvať rozum. Keby som počúvla rozum, bola by som s Petrom. Mala som ho rada a dlho po odlúčení som ešte na neho myslela, Ale zaváhala som. Opäť. Stáva sa to i vám?

Neprehliadnite: Tri znamenia zverokruhu, ktoré túžia po rodine najviac: Týchto mužov by ste si mali vyberať

- Najčítanejšie -