Presunúť na hlavný obsah

Typ mužov, ktorý je skutočne najhorší! Pozor na to, ako s nimi vychádzať, v hre je totiž ešte iná žena

Partnerské vzťahy

Sú sukničkári, egoisti, hanblivci a potom je tu ešte jeden typ, ktorý vedie nad ostatnými. V čom? Vychádza sa s nimi veľmi ťažko.

Na jednej starne je to pekné, na druhej pekne otravné. O čom je reč? Predsa o mužoch, ktorí sú tzv. "mamičkári". Presne s týmto typom sa nedá úplne jednoducho vychádzať, pretože jediný človek, ktorý je a bude stredobodom ich vesmíru, je práve mamička. Ako hovoríme, môže to byť sympatické, no na druhej starne aj pekne zradné.

Prečítajte si: 3x a dosť! Podľa psychológov sme schopní sa zamilovať v živote len trikrát: Kedy vám to vyjde najviac?

Ťažký oriešok

Mamičkári sú ako tichá voda. Milí, šarmantní a pozorní. Vy sa zamilujete do neho, do jeho vzťahu k rodine a tu prichádza problém. Nejde o to, že majú krásny vzťah s mamou, ale o to, že žiadna iná žena nebude pre nich dokonalejšia a lepšia ako ich mama. Ak budete chcieť riešiť dovolenku, pôjdete tam, kam mama vyberie, lebo to vie najlepšie. Rovnako tak vám musí len ona schváliť byt, nábytok, svadbu... Takíto muži nič nerobia bez súhlasu svojich matiek a verte, s týmto bojovať nechcete celý život. 

Mohlo by vás zaujímať: Manželovi som dovolila istú sexuálnu hru so ženou: Nevyspal sa s ňou, no krátko potom mi v posteli navrhol túto vec

A začína sa trojuholník, z ktorého sa časom asi zbláznite. Pretože budete musieť robiť to, čo povie drahá mamička.. Pretože takto to v týchto vzťahoch chodí. Ich nezdravý vzťah s matkami ten váš len zničí. Takže si dobre prehliadnite vzťah vášho partnera s matkou. Ak aj je trochu naštrbený a nie je veľmi idylický, budete za to vďačná. Je to oveľa, oveľa lepšie pre zdravé fungovanie vášho vzťahu. 

Ak však narazíte práve na takéhoto skúste sa hneď spriateliť s jeho matkou, bude to pre vás oveľa jednoduchšie. Zároveň nikdy pred ním neosočujte jeho matku, naopak, snažte sa vyzdvihnúť všetky jej kladné vlastnosti, ktoré obdivujete. Ak budete v budúcnosti potrebovať "vyhrať" nad mamičkou, toto je cesta, ktorá vás tam dovedie. 

Neprehliadnite: Stretávali sme sa cez obedovú prestávku u neho v byte: Neskôr som pochopila, že som naletela, tak ako 90% žien

- Najčítanejšie -