Presunúť na hlavný obsah

Čo si obliecť na vodu? Športové stylingy, pokiaľ sa chystáte na paddleboard alebo iné aktivity

Móda

Dovolenka na Slovensku ponúka takisto široké spektrum možností a jednou z nich sú aj vodné športy. So štýlovým outfitom sa naladíte na vlnu adrenalínu oveľa ľahšie, verte nám.

Slovensko je krásne a vďaka rozmanitosti prírody a striedania ročných období si môžeme užiť krásne leto aj u nás. Obzvlášť na vode, ku ktorej sa môžeme vybrať či už počas horúcich dní alebo aj mierne teplých, ktoré sú ako stvorené na vyskúšanie niečoho nového. Boom zaznamenáva paddleboarding, ale aj iné vodné športy, ktoré vám ukážu nový rozmer života. A to dokonca aj tým, ktorí vedú aktívny životný štýl, no nikdy neskúšali niečo podobné. 

Čo si však budeme hovoriť, hlavne my ženy, najlepšou motiváciou na vyskúšanie niečoho nového je pekný styling, s ktorým vás to bude baviť oveľa viac. 

Inšpirujte sa tiež: Plážové outfity, v ktorých budete toto leto hviezdiť: Najočakávanejšie horúce mesiace sú pred nami

Celé plavky

Ak sa chystáte k vode a neviete, či budete skúšať aj niečo aktívne, istotu vám ponúknu celé plavky. Je to taký kompromis medzi tým, že chcete vyzerať dobre pri vode a možno skryť menšie nedostatky v okolí brucha či sústrediť pozornosť skôr na svoje prednosti v podobe dekoltu alebo krásnych štíhlych nôh. Ponúknu vám však komfort pri akejkoľvek činnosti alebo nečakanej aktivite a vždy sa na ne môžete spoľahnúť. 

Športová podprsenka

Veľmi obľúbeným kúskom je športová podprsenka. Túto sezónu ich nájdete v oveľa väčšej ponuke ako tomu bolo kedysi a preto sa oplatí po nich poobzerať. Jednu takú by ste mali vo svojom šatníku mať, no samy uvidíte, že pri jednej nezostanete. Výhodou je, že môžete skvelo kombinovať jednotlivé kúsky navzájom a vytvárať stále nové a nové hravé stylingy. 

Spoznajte trendy sezóny: Plavky, ktoré sú hitom leta 2020: Farebné pastelové kúsky si zamilujete, tento jeden strih však mnohé zaskočí

 

Klasické trojuholníky, ale spodný diel s vysokým pásom

Ženy, ktoré nemajú sklony k aktivite alebo vedia, že po športových kúskoch nikdy nesiahnu, majú jasnú voľbu trojuholníky. Cítia sa v nich sebavedome a tým pádom aj sebaisto. Dobre však urobia, keď spodný diel plaviek zvolia tie s vyšším pásom, verte, že na sexepíle vám to neuberie. No a aby ste sa naladili na letnú vlnu, vyskúšajte svieže farby, typické pre surferov. Uvidíte, ako vám takýto detail v kombinácii s počasím ihneď vylepší náladu.

Neoprén pre vášnivé športovkyne

Tie, ktorým koluje v krvi adrenalín a majú chuť neustále niečo skúšať, určite ocenia neoprén. Nemusí byť celistvý ako do oceánu, predsa len, u nás je teplejšie a nie tu také silné prúdy, s ktorými by ste museli bojovať. Ak sa však chystáte zdolávať náročnejšie prekážky, obetujte aspoň vrchný diel. Môžete sa tak vyblázniť a napriek tomu budete sexi. Muži milujú prirodzene sebavedomé a nebojácne ženy s wet lookom.

Neprehliadnite: Sandále a šľapky, ktoré sa budú nosiť na leto 2020: Čo si obuť na nohy v horúčavách?

- Najčítanejšie -