Presunúť na hlavný obsah

Plážové outfity, v ktorých budete toto leto hviezdiť: Najočakávanejšie horúce mesiace sú pred nami

Móda

Po akom odtieni plaviek ženy najčastejšie siahajú a v čom budete na pláži pri vode vyzerať stále ako kus ženy?

Na pláži sa môžete odviazať čo sa týka stylingov viac, ako keď chodíte do práce. O tom, že práve plážová móda dokáže byť hravá a ponúka spektrum možností sme sa presvedčili už niekoľkokrát. 

Niekedy stačí len málo a z obyčajných kúskov správnym spojením vykúzlite perfektný styling. Veľa žien má nutkanie za každým kupovať niečo nové a podliehať meniacim sa trendom sezóny. To ale nie je treba, často v skrini nájdete retro kúsky, ktoré s odstupom času dávajú novú šancu, ako s nimi preraziť. Plážová móda je o slobode, na ktorú sa neviažu žiadne pravidlá. Majte preto na pamäti, že všetko máte vo vlastných rukách a bez výčitiek si môžete dovoliť nosiť to, čo by ste si počas bežných dní nedali. Najočakávanejšie horúce mesiace sú totiž pred nami a vonku to hrá pekne farbami. 

Inšpirujte sa: Sandále a šľapky, ktoré sa budú nosiť na leto 2020: Čo si obuť na nohy v horúčavách?

Batikový top vás naladí na leto

Pamätáte si na batikovanie, ktoré sa nosilo v čase, keď sme boli deti? Tohto štýlu sa potom držali skôr ženy, ktoré razili alternatívnu cestu životom, ale v súčasnosti batika získala nový rozmer. Jemnejšie tóny a kombinácie pastelových farieb dokazujú, že dokáže vyzerať naozaj sviežo a cool. Na pláž sú kúsky v tomto duchu ako stvorené, čo poviete?

Beach girl pri západe slnka

Dnes to nie je len o tom, vedieť sa pekne obliecť. Celkový look dotvára aj to, ako sa o seba staráme a aký životný štýl vedieme. Aktívny prístup je znakom modernej ženy, ktorá je sebavedomá aj počas športových aktivít. Top s potlačou prehodené cez dvojdielne plavky s vykrojenými rukávmi dokáže pôsobiť sexi aj počas hry. Vráťte sa do čias svojej nespútanej mladosti. 

Superštýlový šilt ako ochrana

Obľúbené šilty v rôznych prevedeniach sa skvele kombinujú k akýmkoľvek plavkám. Nemusíte byť vždy v športovom, aj s dvojdielnymi sexi bikinami vytvárajú kontrast, ktorý stojí za pozornosť. Ak ste v minulosti nepodľahli tomuto doplnku, lebo ho istý čas mali všetci, možno práve teraz bude váš čas. Je totiž príjemným spestrením plavkového stylingu a nič viac nepotrebujete.

Neprehliadnite: Plavky, ktoré sú hitom leta 2020: Farebné pastelové kúsky si zamilujete, tento jeden strih však mnohé zaskočí

Old school šiltovka z 90. rokov

Ako môžete vidieť, ženy sa opäť vracajú k ružovej. Aspoň, čo sa plaviek týka. Jednoducho zatúžili byť opäť tie nežnejšie pohlavia a aj keď sa možno táto farba neobjavuje v ich šatníku, v prípade leta urobia mnohé výnimku a doslova po nej siahajú. Veľmi pôsobivo však utlmíte výrazný sladkastý odtieň šiltovkou z 90. rokov. Vypratý efekt sa teší obľube.

- Najčítanejšie -