Presunúť na hlavný obsah

Vety, ktoré potrebujú od nás muži pravidelne počúvať: Vďaka tomuto od vás určite neodíde

Partnerské vzťahy

Komplimenty, komplimenty, komplimenty. Nepotrebujú ich počuť len ženy, ale po slovách chvály túžia aj naše drsnejšie polovičky.

Práve silnejšie pohlavie potrebuje pre svoje ego veľa láskavých slov. Áno, muži milujú uznanie. A chcú ho počuť. Možno častejšie, ako my samy. Ak svojmu drahému zabúdate hovoriť, čo na ňom obdivujete, mali by ste to okamžite napraviť. Inak sa vám môže stať, že komplimenty začne hľadať inde. A to veru nechce žiadna z nás. Tieto vety, by ste mali zaradiť do svojho slovníka.

Prečítajte si: Striktné a jasne zadefinované: Vďaka tomuto sú Francúzky štíhle a vždy perfektne upravené

Dnes vyzeráš skvele.

Veta, ktorá dokáže urobiť vo vzťahu malé zázraky a je naozaj kľúčová. Všetci túžime vyzerať čo najlepšie, a preto chceme vedieť, že sme príťažliví. No a muži obzvlášť. Skúste ho nahlas obdivovať častejšie a uvidíte, že vášmu vzťahu to len pomôže. 

Pri tebe sa vždy cítim absolútne v bezpečí. 

Pri tejto vete, mu zaručene vyčarujete úsmev na perách. Muži majú sklony svoju partnerku ochraňovať. Chcú sa cítiť potrební, dôležití a nenahraditeľní. Jednoducho musia mať pocit, že ich náruč je pre vás bezpečný prístav. 

Obdivujem, čo všetko si dokázal.

Chlapi si svoje sebavedomie zakladajú na tom, čo všetko dokážu a dosiahnu. Zbožňujú, ak viete oceniť ich prácu, snahu a postavenie. Sami seba si totiž cenia, predovšetkým na základe svojich úspechov. 

Mohlo by vás zaujímať: Zlaté pravidlá blondín: Vďaka tomuto si udržíte cez leto žiarivú hrivu bez nežiadúcich žltých odtieňov

Takto ma dokážes rozosmiať len ty. 

Zmysel pre humor je pre mužov veľmi dôležitý. Preto, ak sa pri ňom dobre cítite, veľa sa smejte. Občas nezaškodí brať aj niektoré jeho prízemné vtipy s nadhľadom. To k chlapom jednoducho patrí. 

Život bez teba si ani neviem predstaviť.

Jedným z najkrajších pocitov pre muža je ten, že sa bez neho cítite stratená. Aj keby to nebola úplne pravda, snažte sa, aby sa mu zdalo, že si sama neporadíte. Treba oceniť nielen jeho fyzickú zdatnosť, ale aj jeho myslenie. 

Naozaj som s tebou šťastná. 

Muž, ktorý vás skutočne miluje, urobí všetko pre to, aby ste boli šťastná. A naozaj ho úprimne poteší, ak bude počuť, že sa mu to aj darí. Nezabúdajte teda svojich milovaných, každý deň za niečo oceniť. Veď k láske predsa uznanie a obdiv patria. 

Používate tieto vety, pri komunikácii s partnerom?

spolu hlasovalo 386 ľudí

Nie
220

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe