Presunúť na hlavný obsah

Milujem svojho švagra a okolie si to čoraz viac začalo všímať: Aj z tohto trojuholníka existuje cesta von

Partnerské vzťahy

Nájsť osudovú lásku, býva občas celkom komplikované. Prečo máme sklony zamilovať sa väčšinou rýchlo, bezhlavo a najmä do toho nesprávneho? No, ak máte mieru tolerancie nastavenú o niečo vyššie, aj takýto trojuholník, môže fungovať. Dokonca aj s požehnaním vášho manžela.

Poznáte to, keď raz začne hrnček kypieť, ťažko ho zastaviť. Rovnako to bolo aj Emou a Jurajom. Ich láska totiž patrí do kategórie ”zakázanej”.  Dlhé roky skrývali svoje city, no raz to prasknúť muselo. 

S ničím to netreba preháňať ani s prehnanou pozornosťou a láskou

Ema nedávno oslávila tridsiate narodeniy a už sedem rokov je šťastne vydatá. Teda aspoň si to všetci okolo myslia. Dokonca ani jej muž Rado donedávna netušil, že by to mohlo byť inak. Ich manželstvo totiž na prvý pohľad vyzerá viac ako idylicky. Radov instagramový účet je plný fotiek Emky, spoločných a romantických momentov. Zniesol by jej aj modré z neba. Od začiatku ich vzťahu to bolo: ”Emka sem, Emka tam,” len aby bola jeho drahá polovička vždy spokojná. 

Patrí medzi tých pár mužov, ktorí svojim manželkám aj po rokoch pripravujú neustále prekvapenia, snažia sa udržiavať iskru vo vzťahu, nehovoriac o tom, že by pre ne urobili aj to posledné. Pýtate sa, v čom je teda problém?  Práve v tomto.

Prečítajte si: Najčastejšie dôvody, prečo sa ženy v posteli cítia nesebavedomo: Koľké z vás sú si v posteli 100% isté?

"Pripadám si, že čokoľvek si zmyslím, vždy bude po mojom. Rado mi nikdy nepovedal na nič nie. Snaží sa mi vyhovovieť aj v úplne absurných veciach. Vlastne sme sa ani nikdy nepohádali. Kvôli jeho mimoriadne nekonfliktnej povahe, na to nebola ešte príležitosť. Ani po siedmich rokoch,” hovorí Ema. 

Hoci ich manželstvo vyzerá ako vystrihnuté z romatického filmu, opak je pravdou. Ema totiž už pol roka spáva s Radovým bratom. 

”S Jurajom to začalo celom nevinne. Chodili sme spolu do fitka a vždy ma potom hodil domov. Raz však zostal na pohár vína. Keďže býva o ulicu ďalej, nebolo na tom nič zvláštne. No z pohára sa stala fľaša a poznáte to, s alkoholom sa akosi strácajú zábrany. Navyše, ja som po ňom už dávno tajne túžila. A on vedel, že ho už roky ľúbim. Mal všetky črty a vlastnosti, ktoré mi u Rada chýbali. Bol sebavedomý, rázny a rozhodný. No a neskutočne sexi.” 

Život občas dokáže písať scenáre, ktoré by sme ani sami nevymysleli

Ráno sa vrátil Rado domov o deň skôr zo služobnej cesty. Svoju ženu našiel ležať nahú v náručí svojho brata. Bol úplne paralyzovaný. Najviac ho dostalo, že sa ho Ema ani len nesnažila presvedčiť, že tam zohral úlohu alkohol. Okamžite vytiahla karty na stôl a povedala mu, že Juraja miluje. Že jej dal to, čo v ich vzťahu jednoducho nemá, no nechce sa rozviesť. 

Neprehliadnite: S priateľom sme sa konečne po 10-tich rokoch mali vziať: Prišla korona a spolu s ňou aj rozchod

Rado si nechal deň na rozmyslenie a oznámil jej, že ak sa budú s Jurajom stretávať tak, že to nebude mať na očiach, nech si robí, čo chce. A tak Ema už pol roka nespáva len so svojím zakonitým manželom, ale aj s jeho bratom. Paradoxom zostáva, že všetci v tomto trojuholníku sa tvária spokojní. Aspoň naoko. Nuž niekedy sú vzťahy skutočne nevyspytataľné. To, čo je pre niekoho úplne neprípustné, iný berie ako normálnu vec. Aj taký je život. 

- Najčítanejšie -