Presunúť na hlavný obsah

Najčastejšie dôvody, prečo sa ženy v posteli cítia nesebavedomo: Koľké z vás sú si v posteli 100% isté?

Partnerské vzťahy

Mnohé s tým bojujeme a mnohé si neuvedomujeme, že úplne zbytočne.

Ruku na srdce, koľké z vás si môžu povedať, že sú si v posteli 100%-tne isté? Asi len málokto. Ani s pribúdajúcimi rokmi a skúsenosťami sa často zo ženskej hlavy rôzne rozpaky z aktu len tak ľahko nevytratia. Čo teda zvykne ženskú hlavu potrápiť v tomto smere najviac?

Zručnosti

Nikto učený z neba nespadol. Nielen muži sú v tomto smere neistí. Rovnako o sebe zvyknú pochybovať aj ženy. Lenže to dokáže mať negatívny vplyv na samotný výkon, a tak sa naozaj môže stať, že celý akt bude stáť za nič. Sex nie je až taká veľká veda, ako si myslíte. Tak prečo sa tým trápite? Veď predsa stačí málo - začať si to užívať, nechať sa unášať atmosférou a situáciou a všetko ostatné sa v podstate tým spraví. Neoberajte sa o pôžitok len preto, že o sebe pochybujete.

Prečítajte si: Čo platí na mužov podľa znamenia zverokruhu? Týmto dostane do postele Pannu, Váhy či Škorpióna

Chybičky krásy

Problém takmer každej z nás. Väčšie bruško, malé prsia, plochý zadok, väčšie stehná, celulitída, nedokonalá pleť... Neuveriteľné, čo všetko dokáže mať žena v hlave počas sexu. Tieto vaše chybičky krásy sú ale mužom srdečne ukradnuté. Veď predsa s vami leží v posteli, chce mať s vami sex, pravdepodobne (ak nejde o alkoholový úlet) sa mu páčite presne taká, aká ste. Aj s tou celulitídou, aj s plochším zadkom... Tak už naozaj zabudnite na dokonalosť. Tú muži naozaj nepotrebujú. Akonáhle to vypustíte z hlavy, začnete si sex oveľa viac užívať. 

Mohlo by vás zaujímať: Keď má prebudenie do reality trpkú príchuť: Môj muž predo mnou roky tajil, že má dcéru

Tekutiny

Videli ste, že by sa niekedy muž hanbil za tekutiny, ktoré z neho idú? Tak prečo to trápi vás??? Veď to je predsa niečo, čo k sexu patrí a nie niečo, pre čo by ste sa mali hanbiť. Tekutiny či pachy, najmä tie z vašej vagíny, spôsobujú mnohým ženám starosti a úplne neopodstatnené. Naopak, muži majú radi, ak je žena vlhká, je to pre nich pozitívny signál. Tak to majte na pamäti a vykašlite sa už na stres z toho, že máte zrazu pod sebou mláku. Opäť je to len niečo, čo riešite úplne zbytočne a oberáte sa tak o pôžitok zo sexu.

Zvuky

To je príroda. Vie to i chlap, viete to i vy, no i tak si tým lámete hlavu. Telo si jednoducho občas v niektorých situáciach naozaj robí čo chce, nijako to neovplyvníte, tak prečo si tým stále lámete hlavu? Nikto zvykne len tak plakať, niekto kýchať, niekto sa smiať a niekto aj prdieť... No a čo, je to úplne prirodzené a nemali by ste sa tým nechať odradiť. Muži si počas samotného aktu málokedy všímajú tieto veci. Dokážu sa natoľko uvoľniť, že im je jedno čo sa deje a vy by ste si mali od nich brať príklad. "Prdiaca" vagína počas sexu nie je nič nezvyčajné a práve naopak, je znakom toho, že ste predsa nažive, tak prečo sa červenať kvôi tomu?

Neprehliadnite: Vety, ktoré potrebujú od nás muži pravidelne počúvať: Vďaka tomuto od vás určite neodíde

- Najčítanejšie -