Presunúť na hlavný obsah

Prebrala som sestre frajera a to nebolo všetko: Dodnes sa nerozprávame a to odvtedy prešlo 10 rokov

Partnerské vzťahy

Sofia nikdy nemala so svojou sestrou úplne ideálny vzťah. Napriek tomu by od nej nečakala niečo také, ako to, že si začne s jej budúcim manželom. Preto sa to rozhodla vyriešiť naozaj svojským spôsobom.

Rodinné vzťahy sú často poznačené minulosťou

Sofia randila s Rišom 4 roky. Ich vzťah bol úplne normálny. Preskákali si lepšie aj horšie obdobia. Vždy sa im však akúkoľvek krízu podarilo ustáť.

Avšak jej vzťahy s vlastnou rodinou už také ružové neboli. Svoju mamu nepoznala, otec sa druhýkrát oženil a v kontakte s ním bola veľmi sporadicky. S mladšou sestrou Hanou sa síce stretávala pravidelne, nakoľko bývala na rovnakej ulici, no veľmi si nerozumeli. 

Prečítajte si: Čo platí na mužov podľa znamenia zverokruhu? Týmto dostane do postele Pannu, Váhy či Škorpióna

Hana žila sama a nemala veľké šťastie na mužov. Sofia sa jej vždy snažila v otázkach lásky a vzťahov poradiť, no a to bol kameň úrazu ich sesterských konfliktov. Hana mala svoju hlavu a každú jednu poznámku od svojej sestry brala ako urážku. 

Niekedy je bolesť a hnev silnejšia ako my 

V kútiku duše totiž Sofii závidela Riša. Navyše si s ním skvele rozumela, nakoľko na strednej boli spolužiakmi. Mali veľa spoločných zážitkov a spomienok. Nechápala, prešo si napokon Rišo začal so Sofi a nie s ňou. Hana bola do neho totiž roky platonicky zamilovaná. Jedného dňa sa však stalo niečo, čo by od sestry veru nečakal asi nikto.

Hana sa rozhodla, že frajera a budúceho manžela svojej sestry jednoducho zvedie. V čase, keď bola Sofi na služobnej ceste, zaklopala u Riša doma. Povedala mu, že ide z nevydareného rande a potrebuje sa porozprávať. Slovo dalo slovo a z jedného pohárika sa stala fľaša, pri ktorej to však ani náhodou neskončilo. Hana dostala Riša presne tam, kde ho potrebovala. Celú noc strávili spolu a ráno ich prebudila až Sofi svojim krikom. Nemohla uveriť vlastným očiam. 

Neprehliadnite: Vety, ktoré potrebujú od nás muži pravidelne počúvať: Vďaka tomuto od vás určite neodíde

”Môj budúci muž tam ležal úplne nahý vedľa mojej sestry. Pripadala som si ako v zlom sne. V tom momente som odišla z domu. Ani o jednom z nich som viac nechcela počuť.”

"Rišo a Hana napokon zostali spolu, no ja im to doteraz neviem odpustiť. Najmä mojej sestre. Dokonca ani po 10 rokoch. No verím, že mňa čaká láska niekde inde, no viem, že naše vzťahy sa už nikdy nedajú dokopy.” 

- Najčítanejšie -