Presunúť na hlavný obsah

Dôvod, pre ktorý by ženy mali aspoň raz navštíviť nudapláž: Vďaka tomuto vám to zmení život od základov

Zábava

Tabu, ktoré vám však do života môže vniesť nový rozmer, aj keď to tak na prvý pohľad vôbec nevyzerá. Sú to práve ženy, ktoré by mali aspoň raz v živote nudapláž navštíviť.

Leto je  v plnom prúde a s ním aj odvážne dobrodružstvá. Dlhý čas práve s nimi bola spájaná nudapláž, ktorá dodnes tvorí akési tabu v spoločnosti. Faktom totiž je, že sa nám prvoplánovo spája s gurážou, sexualitou či ľuďmi s rôznymi úchylkami. 

Všetko je však o uhle pohľadu a my sa s vami dnes podelíme o jeden, ktorý by vám možno v súvislosti s nudaplážou nikdy nenapadol. 

Čítajte tiež: Slávny fotograf nafotil skupinu mladých dievčat, následne ich poprosil o jednu vec. Ďalší dôkaz, že žijeme v pomýlenej dobe

Dôvod, pre ktorý by mala každá žena navštíviť nudapláž aspoň raz za život

Veľa žien rieši svoju postavu a s prichádzajúcim letom sa to vždy ešte znásobí. Ženy sú niekedy až priveľmi sebakritické a často riešia problémy, ktoré ani nie sú problémami. Aspoň čo sa týka tela a figúry. Svoje o tom vedia aj muži, ktorí to môžu len a len potvrdiť. Samozrejme, ak človek nie je s niečím spokojný, čo sa dá zmeniť ako v prípade postavy a tukových vankúšov, všetko má pevne v rukách a obzvlášť dôležitá je aj vôľa. Avšak, ruku na srdce, neustále sťažovanie si nikam nevedie. Potom sú tu však aj také ženy, ktoré majú perfektnú postavu, ale stále nie sú spokojné a ich predstavy sú až priveľmi upäté na nejaké ženy – ideály, ktoré majú pred očami. Takto „zaslepené“ si však potom môžu zbytočne škodiť a to sa odráža na ich sebaistote a sebavedomí, hoci ich postava je v najlepšom poriadku a čo by za ňu mnohé iné ženy dali. 

Dôvod, pre ktorý by mala každá žena navštíviť aspoň raz za život nudapláž je ten, že tam vidí realitu bez akýchkoľvek skreslených vízií. Stopercentnú realitu.

Žiadna retuš či zužovanie si pása a predlžovanie nôh

Samozrejme, jedným z momentov, kedy sa porovnávame je aj návšteva kúpaliska. Už len tam vidno široké spektrum ľudí a ženy, ktoré svoje nedostatky už nemajú ako skryť pod šaty alebo najnovšie, pod rôzne filtre na sociálnych sieťach. Nevyretušované, bez akéhokoľvek zužovania a predlžovania nôh či vyrábania si osieho pásu. Také, aké v realite sú. Samozrejme, dekolt je možno jediný, s čím dokážu ešte ako tak kúzliť a prítomných „divákov“ oklamať. 

Neprehliadnite: Jedna kontroverzná fotka z obľúbeného Instagram profilu spôsobila ošiaľ: Aj vy ste si stihli všimnúť toto?

Ženy sa naučia prijať také, aké sú

Na nudapláži to však možné nie je. A práve preto dá žene, alebo komukoľvek inému obraz reality skutočných žien. Aj tých, o ktorých ste si doteraz mysleli, že majú tip-top telá. Otvorí vám to oči a zotrie z nich všetky ideály, ktoré vás možno roky alebo od útleho detstva sprevádzali alebo brzdili. Nejedna žena dokonca prezradila, že pocítila úľavu a vyrovnanosť. Naučili sa prijať sa také, aké sú. Každá z nás je totiž krásna a má prednosti niekde inde. Neexistujú žiadne parametre, ktorými by sme sa mali riadiť. Miery sa týkajú vyslovene modeliek a žien, pre ktoré to je v kariére nevyhnutnosť. Treba sa naučiť to odlišovať a nájsť si na sebe to krásne. Pretože každá to má, len svoju myseľ sústreďuje za každým niekam inam.

Inak, povedali by ste niekedy, že práve návšteva nudapláže môže byť silnejší zážitok ako návšteva terapeuta? 

Navštívili ste niekedy v živote nudapláž?

spolu hlasovalo 1081 ľudí

Áno
579
Nie
502

- Najčítanejšie -