Presunúť na hlavný obsah

Letný románik so šéfom mal dopad na môj život: Toto všetko vám môže spôsobiť chvíľkové potešenie, nestojí to za to

Partnerské vzťahy

Pamätám sa, ako by to bolo dnes. Do Roba som zamilovala na prvý pohľad. A on to vedel. Malo to však jeden háčik, bol ženatý a mal dve deti. Ani to však pre nás nebolo prekážkou.

Bolo to silnejšie ako ja

Sympatická Nina nastúpila hneď po škole do architektonickej firmy. Robila asistentku jednému z najuznávanješích architektov v širokom okolí. Robo však nebol len neuveriteľne šikovný v biznise, mal aj množstvo iných predností. Vyzeral totiž hriešne sexi, príťažlivo, bol galantný, pozorný a ženy ho milovali. A on to dobre vedel. Malo to však jeden drobný háčik. Doma ho každý večer čakala manželka s ratolesťami.

Prečítajte si: Manželkinu neveru som odhalil vďaka jednej jej malej chybe: Toto by som inak nikdy nezistil

"Áno, od začiatku som vedela, že je ženatý, no v danom momente, to nebolo pre mňa vôbec prekážkou. A to som tento typ žien dovtedy zásadne odsudzovala. No viete, ako to býva, ak sa to stane vám, začnete sa na veci pozerať z iného uhla pohľadu." 

Nina sa s Robom začala tajne stretávať presne mesiac potom, čo u neho nastúpila. Nedokázala si pomôcť, jednoducho mu nevedela odolať a povedať nie. Všetko to začalo na letnom teambuildingu. 

"Mnohokrát som si hovorila, že by ma to na mieste jeho manželky určite položilo, no zastaviť som to vlastne nechcela. Bolo to všetko medzi nami mimoriadne silné, emotívne a vášnivé. Dovtedy som takého chlapa veru nestretla," hovorí Nina.

Neprehliadnite: Neznáma sexica si pred nami na dovolenke zhodila vrchný diel: Môj muž potom prišiel s jedným návrhom

Stalo sa niečo, čo som neplánovala

Ich pomer trval presne celé leto. "Boli to pre mňa dni plné lásky, šťastia, pohody, pozornosti. Dokonca som sa domnievala, že raz opustí svoju ženu a skončí pri mne. Pokojne aj s deťmi, vôbec by mi to neprekážalo," pokračuje mladá plavovláska. No jej predstavy, túžby  a očakávania od ich pomeru boli markantne odlišné od tých, ktoré mal Robo. 

"Bez slova odišiel. Napokon som sa dozvedela, že vzal rodinu na plavbu po Karibiku. Prirodzene som ho bombardovala sms-kami a očakávala som vysvetlenie. A on ho aj mal. Odpísal mi po troch týždňoch. Vraj chcel, aby jeho žena žiarlila. Práve žiarlivosť v ňom vzbudzovala vzrušenie a túžbu zostávať pri mne."

"V podstate ma len využil na to, aby ich zvláštny typ manželstva perfektne fungoval. A viac ma nepotreboval. Celé to pre neho bola obyčajná hra. Dodnes nechápem, prečo mi to vlastne urobil."

- Najčítanejšie -