Presunúť na hlavný obsah

Spávala som naraz s dvomi mužmi, keď som si musela vybrať, urobila som nečakaný krok

Partnerské vzťahy

Občas sa dostaneme do situácie, z ktorej je náročne vykľučkovať. Stalo sa niečo podobné i vám?

Vedela som rozdávať lásku

Mojim najväčším životným problémom bolo to, že ma vždy dokázal okúzliť na prvý pohľad takmer každý. Jednoducho som vždy v každom chlapovi videla len to dobré a bola som schopná sa hneď zamilovať. To sa mi stalo aj naposledy. Lenže nezamilovala som sa do jedného muža, ale rovno do dvoch naraz. A tak som viedla viac ako 3 mesiace dva vzťahy súčasne, ktoré boli pre mňa veľmi dôležité. Nikoho som neklamala. Hrala som čistú hru a obom som povedala, že je tu ešte niekto DRUHÝ.

Prečítajte si: Od prehnanej lásky je len krôčik k závislosti: Moja priateľka ma neustále sledovala, toto neznesie žiadny chlap

Spočiatku to chápali, brali to skôr ako niečo pozitívne. Predsa len muži sú asi radšej, ak sa hneď na nich nenamotáte, dáte im najavo, že musia bojovať. Mala som občas pocit, že sa to obom páči, že ma musia takto dobýjať a ako keby medzi sebou bojovať o moje sympatie. A ja som si to po pravde užívala. Lenže postupom času zábava opadala a prišli na rad veci, ktoré riešite v každom vzťahu, ja som to riešila dvojnásobne. Začalo ma to vyčerpávať. Hovorila som si, že takto to nemôže byť do nekonečna, že raz si musím vybrať. Ale pokiaľ mi toto ultimátum nedali oni, tak som sa nikam neponáhľala. 

Neprehliadnite: Čo platí na mužov podľa znamenia zverokruhu? Týmto dostane do postele Pannu, Váhy či Škorpióna

Jeden alebo druhý? Alebo...?

Zvrat nastal po štvrťroku, keď mi Juraj, jeden z mojich partnerov pri večeri jasne povedal, že buď ON alebo ten druhý. Vždy som si myslela, že keď mi jeden z nich položí túto otázku, automaticky zo seba vypľujem odpoveď a tak budem jasne vedieť, s kým chcem byť. Ale veci také jednoduché nikdy nie sú. Zamrzla som pri tej jeho požiadavke a naozaj som nevedela, pre koho sa rozhodnúť. Priam naopak, vedela som, kto musí z kola von. Aj jeden aj druhý. Prečo?
I keď milujete ľudí, v momente, ako si máte vybrať niekoho, s kým chcete tráviť čas, malo by vás to tešiť. Ja som pri tomto ultimáte pociťovala rozpaky, pochybnosti aj nevoľnosť. Netešila som sa predstave, že by som mala byť v živote len s jedným alebo len s druhým. Nevidela som budúcnosť ani s nimi. A tom som ešte pár hodín pred večerou bola šťastná. Nechápala som sama, ako je možné, že chvíľu niekoho milujete, potom zrazu viete, že s tým človekom nechcete byť. Je to zvláštne, nemyslíte? 

Mohlo by vás zaujímať: Aj ženy sa uchylujú k sexu na jednu noc: Kedy však na to pomýšľajú?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe