Presunúť na hlavný obsah

Áno, uvedomovala som si, že som vydatá: Nedokázala som mu odolať, okrem svojho muža som sa zaľúbila aj do iného

Partnerské vzťahy

Áno, veľmi dobre som si uvedomovala, že som vydatá, no nedokázala som mu odolať. Nikdy som si nemyslela, že sa v takejto situácii ocitnem. A tak som večery trávila s manželom a obedné prestávky s milencom.

Miša patrí k tým typom žien, ktoré muži jednoducho milujú. Očarujúca, štíhla blondínka, s modrými očami a dokonalým telom, pôsobiaca krehko a nevinne. Navyše je ve veľmi inteligentná a úspešná vo svojom biznise. Všetko do čoho sa vrhne robí na 180%. Dokonca aj v otázkach lásky. Keď sa zamiluje, je to bezhlavo a bez akýchkoľvek ombedzení. Na tom by samozrejme nebolo nič zlé, keby…

Keď milujete dvoch mužov súčasne

Keby Miša nestretla dvoch pánov ”Božských”. Áno, niekto nemá šťastie ani na jedného, u nej to boli hneď dvaja. S Adamom sa zoznámila na firemnej párty, o rok sa vzali. No a s Marekom sa spoznali  pár dní  po tom, čo už bola vydatá, na večeri s kamarátkami. 

Obaja boli galantní, milí, láskaví, úspešní a neuveriteľne sexi. Dovtedy Miša nikdy nestretla niekoho, kto by jej natoľko imponoval, aby s ním mala vážnejší vzťah. Vždy išlo skôr o krátkodobú známosť, nakoľko našla chybu hádam na každom mužovi. A odrazu sa ocitla v situácii, kedy boli pri nej dvaja muži, ktorí ju neuveriteľne priťahovali.

Prečítajte si: Najčastejšie dôvody, prečo sa ženy v posteli cítia nesebavedomo: Koľké z vás sú si v posteli 100% isté?

Jej čerstvý manžel a nový neznámy chlapík z baru. Navyše obaja spĺňali všetky atribúty na pána dokonalého z jej pomyselného zoznamu. 

"Áno, veľmi dobre som si uvedomovala, že som vydatá, no nedokázala som Marekovi odolať. Nikdy som si nemyslela, že sa v takejto situácii ocitnem. A tak som večery trávila s manželom a obedné prestávky s milencom." Zo začiatku jej táto hra celkom vychádzala.

”Cítila som sa žiadaná, potrebná a milovaná. Dokonca dvojmo. Ktorej žene by to nevyhovovalo?” Všetko však zmenil jeden malý detail. Keď Miša po šiestich mesiacoch zistila, že je v siedmom týždni tehotenstva.

Láska je plná prekvapení

”Bol to pre mňa šok. Úprimne zachvátila ma panika, stres a netušila som, čo mám robiť. Zachovať si chladnú hlavu v tejto situácii nebolo najľahšie. A to som skôr typ pragmatickejšieho človeka. No po pár dňoch som pochopila, že nikto iný ako ja sama túto situáciu nevyrieši."

Mohlo by vás zaujímať: Dôvod, pre ktorý by ženy mali aspoň raz navštíviť nudapláž: Vďaka tomuto vám to zmení život od základov

"Tak som urobila niečo, na čo som dlho naberala odvahu. Pozvala som Mareka a Adama na spoločnú večeru. Tam som im vysvetlila celú situáciu a obom sa im ospravedlnila. Nečakala som, že to pochopia, bola som pripravená na všetko.”

Takýto koniec som sama nečakala

O to viac Mišu prekvapila ich reakcia. Ani jeden z nich nevyvádzal, ale zobrali to ako ozajstní gentlemani. ”Dohodli sme sa, že po pôrode obaja podstúpia DNA testy a uvidíme. No ja som v tom čase už cítila, že Adama milujem predsa len o niečo viac. A chcela som s ním zostať, aj keby on nebol otcom môjho syna. Našťastie to cítil rovnako."

"Keď sa maličký narodil vďakabohu sa potvrdilo, že je náš. Spadol mi kameň zo srdca. Vtedy som pochopila, že s láskou sa netreba zahrávať, aj keď to na prvý pohľad môže vyzerať nevinne…”

- Najčítanejšie -