Presunúť na hlavný obsah

Toto je skutočne sexi: Ženy prezradili, čo na vyzretom mužovi považujú za najatraktívnejšie

Partnerské vzťahy

Takúto odpoveď by ste možno nečakali.

Nie, nejde o žiadnu fyzickú prednosť ako výška, hustota vlasov, vypracované brucho či modré oči. Ženy nie sú tak prvoplánové a od určitého veku sa sústreďujú na iné vlastnosti, ktoré im napovedia, či daný partner je pre nich tým pravým. Naše čitateľky sa teda zhodujú na tom, že toto je jedna z najväčších predností dospelého chlapa, ktorú si všímajú už hneď od začiatku. 

Martina

"Mám po 30-tke a rada randím. Na každom mužovi si však už pri prvom rande všímam to, ako rozpráva o svojej rodine. O rodičoch, súrodencoch, aký vzťah s nimi má. Osvedčilo sa mi, že čím vyrovnanejší vzťah daný muž má, tým jednoduchšie to ide. Predsa len muž v 35 s problémami s rodičmi, ktoré sú navyše prízemné a vznikajú len kvôli jeho egu, asi nebude úplne ideálnym partnerom. Ak to má však v rodine upratané, verím, že to má rovnako "upratané" i v hlave. A to je oveľa dôležitejšie, ako tehličky na bruchu."

Mohlo by vás zaujímať: Najčastejšie dôvody, prečo sa ženy v posteli cítia nesebavedomo: Koľké z vás sú si v posteli 100% isté?

Lucia

"Sexi je pre mňa každý chlap, ktorý má rád deti. Nemusí o nich neustále rozprávať, ale keď vidím, že ich dokáže zabávať, že sa ich nebojí, že sa o ne postará, dokáže ma to priam vzrušiť. Možno je to tým, že, my ženy, máme v sebe materstvo tak zakódované, že od určitého veku si v podstate nič iné nevšímame. Keď sa rozprávam s blízkymi kamarátkami, uvedomujem si to, že nie je to niečo, čo si všímam len ja. Jednoducho to tak je - rodinný typ rovná sa sexi typ."

Prečítajte si: Vety, ktoré potrebujú od nás muži pravidelne počúvať: Vďaka tomuto od vás určite neodíde

Alexandra

"Ak je pre mňa niečo skutočne sexi, tak je to chlap, ktorý si výborne rozumie s rodičmi, hlavne s matkou. Samozrejme v zdravej miere. Žiadny mamičkin synáčik to zas nesmie byť. Ale keď mi začne rozprávať, ako bol na káve s mamou, alebo ju zobral na večeru, príde mi to naozaj sexi. Takýto muž sa nehanbí za svoje city a nebude na vás skúšať žiadne hry. A presne takíto muži ma jednoducho bavia najviac. Pretože, čo je v živote viac, ako rodina?"

Neprehliadnite: Špeciálna kategória našich ex: Aj keď už dávno nie sú súčasťou nášho života, takto ho dokážu ovplyvňovať

Súhlasíte s názorom čitateliek?

spolu hlasovalo 457 ľudí

Áno
298
Nie
159

- Najčítanejšie -