Presunúť na hlavný obsah

Zamilovala som sa do chlapa zo zoznamky: Ten, kto sa predo mnou v reáli objavil, ma absolútne odrovnal

Partnerské vzťahy

To, čo prežila Tamara, by si na vlastnej koži nechcel vyskúšať hádam nikto. Obyčajné rande naslepo sa v jednej sekunde zmenilo na zlý sen. A mohol za to len moment odhalenia toho, s kým si písala.

Toto by som od neho nikdy nečakala

Tamara bola roky bez chlapa. Nedokázala sa totiž spamätať z rozchodu so svojou prvou láskou. S Gabrielom chodila osem rokov. Hneď potom, ako sa s ňou rozišiel, si našiel novú známosť, do mesiaca sa zasnúbil a o ďalšie tri oznámili, že sa stane otcom. Pre Tami to bolo niečo nepochopiteľné. Nejaká cudzia žena získala počas pár týždňov to, o čo sa ona pokúšala osem rokov. Gabriel bol totiž láskou jej života.

"Nechápala som, ako mi to mohol urobiť. Nedokázala som sa s tým vnútorne emočne vyrovnať."

Jediné, s čím mali problém, bolo to, že sa im nedarilo otehotnieť. Gabo totiž veľmi túžil po deťoch, no mať dieťa prirodzenou cestou sa im nedarilo. A na umelé oplodnenie nechcela Tamara pristúpiť. Tak sa dohodli, že deti mať nebudú. No on sa s tým zrejme nedokázal vyrovnať. "Vôbec nechápem, prečo so mnou o tom nehovoril. Tváril sa, že je s tým v pohode a zrazu bum. Zbalil sa a povedal, že nechce už spoločný život. A potom som sa dozvedela všetko to, čo už vlastne viete. Ublížil mi a zradil ma."

Prečítajte si: Manželkinu neveru som odhalil vďaka jednej jej malej chybe: Toto by som inak nikdy nezistil

Myslela som si, že som našla nový "vietor"

”Od toho rozchodu som mala veľký problém pripustiť si akéhokoľvek muža k telu. Bála som sa, že to dopadne ako s Gabrielom. Možno aj preto som sa rozhodla dať si rande naslepo. Prišlo mi to menej osobné a v podstate som od toho nemala veľké očakávania.” Tami si začala písať s Igorom. Trvalo takmer päť mesiacov, kým si dohodli schôdzku

”Pripadal mi vtipný, inteligentný, pracovitý, štedrý a láskavý, presne moja krvná skupina. No a odrazu som ho túžila spoznať naživo. Chcela som vedieť, aký je v skutočnosti. Musím priznať, že postupom času rástli aj moje očakávania a veľmi som ho chcela stretnúť. Lebo vo virtuálnej rovine sme si nadmieru rozumeli,” pokračuje Tamara. 

”Na ten deň som sa veľmi tešila. Obliekla som si svoj najlepší outfit, išla som ku kaderníčke a po rokoch som si opäť pripadala sexi. Keď som však zistila, kto prichádza k môjmu stolu, takmer som stratila reč. Objavil sa tam priateľ mojej mamy - Emil. Nechápala som a on tiež. Hneď, ako som to rozdýchala, snažila som sa zistiť, ako je to možné. Nemal tendencie nič popierať. "

Neprehliadnite: Neznáma sexica si pred nami na dovolenke zhodila vrchný diel: Môj muž potom prišiel s jedným návrhom

"Veľmi úprimne mi povedal, že sa s mamou nudí a chcel nejaké rozptýlenie. Tak si vytvoril falošný profil a písal si so ženami. A keďže ja som tam nemala fotku, netušil, o koho ide. Nezmohla som sa na slovo. Postavila som sa a odišla som. Od toho momentu ubehol rok a ja som doteraz nenabrala odvahu povedať mame pravdu…”

Tamara dodnes bojuje s tým, že nedokáže mužom veriť. Od rozchodu s Gabrielom a tejto skúsenosti nemala rande. Začala sa venovať v maximálnej miere kariére a keďže robí fotografku, cestuje veľa po svete. Verí však, že pravá láska na ňu niekede čaká. 

- Najčítanejšie -