Presunúť na hlavný obsah

Hneď po svadbe som si začala so svojím ex: To, ako to skončilo, som nečakala ani ja sama

Sex a vzťahy

Hoci sympatická plavovláska Dana milovala svojho snúbenca, hneď po svadbe urobila nepochopiteľnú vec. Začala si opäť so svojím "ex".

Ich štastie sa začalo rúcať oveľa skôr, ako ktokoľvek predpokladal

Dana sa na svadbu veľmi tešila. Od malička snívala o tomto dni. Všetko si perfektne naplánovala do najmenších detailov. Vydávala sa za muža svojho života. Teda aspoň najskôr si to myslela. 

Veľký deň ”D” dopadol presne podľa jej predstáv. Bola prekrásnou nevestou, všetci hostia sa skvele bavili a naozaj si svadbu užili. Jej manžel Paľo bol priam dokonalý chlap. Milý, láskavý, veľmi pozorný a pravý gentleman, akého človek v dnešnej dobe už tak ľahko nenájde.

Prečítajte si: Manželkinu neveru som odhalil vďaka jednej jej malej chybe: Toto by som inak nikdy nezistil

Navyše, Dana bola pre neho všetkým. Urobil všetko, čo jej na očiach videl. Idylka sa však začala rúcať oveľa skôr ako by hocikto predpokladal. 

Hneď po svadbe začala mať Dana pocit, že manželstvo vôbec nie je pre ňu. Čoraz viac času trávila v spoločnosti kamarátok, známych alebo v práci. Doma sa ukázala vždy až neskoro večer a s Paľom takmer vôbec nekomunikovala. On sám tomu nerozumel. Nechápal, čo sa odrazu zmenilo.

Hľadala sama seba

”Pripadala som si akási zviazaná, akoby uväznená, spútaná. Mala som pocit, že ma vlastne už nič pekné v živote nečaká a nevedela som si v tom momente predstaviť, že Paľo je naozaj posledný muž môjho života.”

No a v tomto zvláštnom rozpoložení hľadala utešenie a pochopenie u svojho bývalého Martina. Nezostalo to však len pri kamarátstve, ale zašlo to oveľa ďalej. Z Dany a Martina sa stali milenci. Ona sama neustále vyhľadávala jeho spoločnosť a pred Paľom používala klasickú, starú výhovorku, že má toho momentálne jednoducho len veľa.

”Bola som zo všetkého unavená, vystresovaná, frustrovaná. Keď bol však pri mne Martin, cítila som sa výborne. Sama som tomu nerozumela.” Ich pomer trval viac ako po roka.

Avšak Dana nechcela od Paľa odísť, niekde vo vnútri cítila, že ho stále ľúbi. Jeden večer, keď sa mal vrátiť zo služobnej cesty, jej volali z nemocnice. Jej muž mal autonehodu a ležal v kritickom stave na jednotke intenzívnej starostlivosti. V tom čase bola ona s Martinom. Okamžite sa zbalila a utekala za svojím mužom.

Neprehliadnite: Neznáma sexica si pred nami na dovolenke zhodila vrchný diel: Môj muž potom prišiel s jedným návrhom

”Vo chvíli, keď som ho tam videla nehybne ležať, všetko mi to došlo. Uvedomila som si, čo pre mňa Paľo znamená a že je skutočne jediným mužom môjho života. Muselo sa stať naozaj niečo takéto strašné, aby som veľa vecí pochopila… Našťastie, všetko dobre dopadlo a dnes sme naozaj šťastní... O tom, čo som urobila po svadbe, sa nikdy nedozvedel. A ja verím, že to tak aj zostane.” 

- Najčítanejšie -