Presunúť na hlavný obsah

Herečka Angelina Jolie nemá šťastie na mužov: Tvrdí, že väčšina jej vzťahov stroskotala na tomto

Zahraničné celebrity

Čo v reáli znamená, ak je žena v kariérnej oblasti úspešnejšia ako muž? Populárna herečka tomu pripisuje zodpovednosť za väčšinu jej stroskotaných vzťahov.

Ikonický pár Brad Pitt a Angelina Jolie boli kedysi skutočným hollywoodskym miláčikom. Ich rozprávka však nemala šťastný koniec a manželstvo skončilo rozvodom. Tak ako väčšina Angelininých vzťahov. Žiaľ aj tých dlhotrvajúcich. 

Láska úspech nerieši, no pre ego je mimoriadne dôležitým hnacím motorom

Väčšina jej vzťahov totiž podľa jej slov skončila kvôli jej úspechom. 

Prečítajte si: Sú v radostnom očakávaní? Brooklyn Beckham sa s Nicolou už stihol oženiť a údajne čakajú bábätko

"Mám pocit, že žiaden muž, s ktorým som žila, neustál to, že som bola sebestačná. Že som sa o seba, deti, dokázala postarať a nepotrebovala som pri tom nikoho pri sebe. Podľa mňa úspech ženy sa aj v 21. storočí neodpúšťa. Aspoň ja osobne to tak cítim. Zdá sa mi, že mužské ego je v tomto oveľa silnejšie ako akákoľvek láska. Možno sa mýlim, ale mám s tým také skúsenosti."

Rozhodla sa žiť pre deti a to nielen tie vlastné

Známa kráska, deti jednoducho zbožňuje. A nielen ti vlastné.  Je zvláštnou veľvyslankyňou Vysokého komisára OSN pre utečencov a mimoriadne štedro podporuje rôznorodé charitatívne organizácie a projekty. Svoju obrovskú popularitu, v médiách aktívne využíva na upozorňovanie na humanitárnu krízu vo svete. Za svoju činnosť si vyslúžila široké uznanie i mnohé ocenenia a v roku 2003 sa stala prvou laureátkou ceny Citizen of the World Award udeľovanou organizáciou United Nations Correspondents Association.

"Aj keď vo vzťahoch som veľké šťastie nemala, pochopila som, že deti sú mojim poslaním. Rozhodla som sa však robiť všetko preto, aby som pomáhala tým najslabším. A tým, že mám výhodu v tom, že ma ľudia poznajú, robí sa mi to o niečo ľahšie. Deti sú jednoducho môj život."

Neprehliadnite: Verná a mladšia kópia Angeliny Jolie. Kto je nová, európska priateľka Brada Pitta?

- Najčítanejšie -