Presunúť na hlavný obsah

Dokonalá kombinácia slávnych rodičov. Ako vyzerá jediná biologická dcéra Brada a Angeliny?

Zahraničné celebrity

Najmladšia - a po tom, ako sa Shiloh rozhodla podstúpiť hormonálnu liečbu pre zmenu pohlavia aj jediná biologická dcéra Angeliny Jolie, má dnes už 12 rokov. Napriek tomu, že sa ju matka snaží pred médiami všemožne ubrániť, je jasné, že z nej rastie veľká krásavica.

Už od momentu, kedy sa Angelina Jolie dala dokopy s hercom Bradom Pittom bolo jasné, že sa nemieni o svoje súkromie deliť s verejnosťou. Krátko pred jej najznámejším vzťahom si totiž prešla búrlivými románikmi a manželstvami, ktoré sa stali stredobodom médií. Po tom, ako si počas natáčania filmu Tomb Raider adoptovala chlapca z Kambodže, sa o pár mesiacov podobný scénar zopakoval - tentokrát sa však rozhodla adoptovať si dieťa s Bradom, konkrétne Zaharu z Etiópie, ktorá mala podozrenie na Aids.

Netrvalo dlho a rodina Jolie-Pittovcov sa začala rozrastať - už krátko po adopcii Angelina porodila svoju prvú dcéru, Shiloh. Ako sa však neskôr ukázalo, tá sa ako dievča necítila nikdy a už od útleho veku viac inklinovala k chlapčenskému správaniu. Neskôr pribudlo do rodiny ďalšie adoptované dieťa, chlapček vietnamského pôvodu s menom Pax. Len krátko po tom, ako sa dvojici podarilo priviesť dieťa do Spojených štátov, oznámil pár radostnú novinu - Angelina bola opäť v radostnom očakávaní.

Prečítajte si: Z dcéry Angeliny Jolie a Brada Pitta je už chlapec. Shiloh podstupuje hormonálnu liečbu

Najsledovanejšie deti bez sociálnych sietí

Angelina sa z neznámych dôvodov rozhodla rodiť vo Francúzsku. Rodina tak strávila posledný mesiac pred pôrodom v slnečnom Nice, kde už netrpezlivo očakávali príchod dvojčiat. Nielen oni, ale aj samotné médiá, ktoré sa rozhodli pre historický krok. Prvú snímku dvojičiek Knoxa a Vivienne totiž magazín People odkúpil za neuveriteľných 14 miliónov dolárov, čo patrí do dnešného dňa za najvyššie odkúpenie fotografií.

Tam sa však informácie o Vivienne či jej bratovi Knoxovi končia. Od toho momentu ich Angelina stráži ako oko v hlave, dokonca viac, ako Shiloh, ktorú už doma volajú John. „Rešpektujem ich súkromie,'' vyjadrila sa stále stroho a dodala, že tak, ako ona, ani jej deti nepoužívajú žiadne sociálne siete. Snaží sa ich totiž nielenže ochrániť, ale zároveň poukázať aj na to, že skutočný život prebieha mimo technológií. „Nie som na Facebooku a Instagrame a takisto moje deti. Žiadne z nich sa o to ani nezaujíma. Se asi poslednou rodinou, ktorá takto funguje,'' prezradila pre BBC. Krásna herečka má tak istotu, že všetko, čo sa dostane na verejnosť o jej deťoch, bude priamo od nej. Po rozchode s Bradom totiž momentálne vychováva deti ona.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa @ vivienne_joliepitt,

Malá herečka

Napriek jej najlepšiemu záujmu o deti ich však pred svetom neskrýva. Angelina totiž najmä so svojou dcérkou Vivienne z času na čas odbehne na nákupy, pričom je podľa paparazzi fotiek vidieť, že má najmladšia dcérka k mamine blízko - neustále sa drží po jej boku a dokonca ju ani vo veku 12 rokov nezdráha chytiť za ruku. Aby toho však nebolo málo, Vivienne mala od svojej mamy povolené zúčastniť sa natáčania Maleficient, kde si dokonca zahrala aj malú rolu. Rozkošné dievčatko sa objavilo v krátkej scéne, ktorá zobrazovala malú Ruženku. „Nebol v tom žiaden zámer, ani protekcia. Vivienne tú úlohu dostala, pretože bola jediným dievčatkom, ktoré sa nerozplakalo pri pohľade na Angelinu v kostýme s rohami,'' uviedol pre zahraničné médiá človek z natáčania.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Angelina Jolie (@angelinjolieofficiall),

Neprehliadnite: Skutočný dôvod rozvodu Angeliny a Brada: Zahŕňal ju kvetinami, no zároveň bojoval s ich problémami

Či sa Vivienne vyberie rovnakou cestou ako jej slávni rodičia, zatiaľ nie je známe. „Myslíme si, že je pre naše deti zábava, keď ich zoberieme na natáčanie a môžu sa stať jeho súčasťou, no nie vyslovene byť hercami. To pre mňa a Brada nie je cieľ. Myslím, že obidvaja by sme boli šťastnejší, ak by sa hereckou dráhou neuberali,'' prezradila na oficiálnej tlačovej konferencii spomínaného filmu Jolie. Či však dokáže zaprieť herecký talent, je otázne. Nielen rodičia Vivienne, ale aj starí rodičia majú v krvi herectvo - dedko Jon Voight či už zosnulá mama Angeliny, Marcheline Bertrand. Mimochodom, po nej má Vivienne svoje stredné meno.

- Najčítanejšie -