Presunúť na hlavný obsah

Svadba v klane Kardashian? Kris Jenner sa so svojím o 25 rokov mladším partnerom údajne zasnúbila

Zahraničné celebrity

Matka a zároveň zakladateľka najznámejšieho šoubiznisového klanu Kardashian vyzerá na svoj vek viac než skvelo. Dokonca až tak, že si v 64 rokoch našla 39-ročného priateľa.

Kris Jenner nemala nikdy núdzu o chlapov. Svedčia o tom najmä jej aférky, ktoré dokazujú, že aj počas vzťahov si vedela vyhodiť poriadne spoza kopýtka. Už počas svojho prvého vážnejšieho vzťahu s profesionálnym golfovým hráčom sa totiž začala stretávať s právnikom Robertom Kardashianom. Bohatý a hlavne známy právnik jej imponoval, a tak sa nikto nečudoval, že si ho nakoniec zobrala za muža. Ani táto láska však netrvala večne a už o pár rokov zahla Kris svojmu manželovi s futbalistom Toddom Watermanom. Hneď, ako jej manžel na túto neveru prišiel, sa ich cesty rozišli. Ak si však myslíte, že si našla Kris miesto po boku futbalistu, ste na omyle. Ich vzťah bol totiž len o fyzickej príťažlivosti. „Divoký, šialený sex, po celý čas. Mali sme sex v aute, na tenisovom kurte, v bazéne, v garáži, keď sme sa vrátili domov, na schodoch, sex sme proste mali stále, všade,'' opísala svoj intímny život v rodinnej relácii Kris. Po skončení manželstva však prekvapivo skončila v náručí iného športovca, konkrétne byvalého olympijského víťaza Bruca Jennera. Ten je už dnes známy pod menom Caitlyn Jenner

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Bib + Tuck(@bibandtuck),

Prečítajte si: Po rozvode sa chcela stať krajšou, doplatila však na to. Ako vyzerala Donatella Versace pred plastickými operáciami?

Keď jej však druhý manžel oznámil, že sa túži stať ženou, aj toto manželstvo sa, pochopiteľne, rozpadlo. Ako to už však bývalo a zrejme stále býva, Kris sa rýchlo spamätala a našla si náhradu. Tentokrát sa ňou stal však o čosi menej známy muž, s ktorým sa zoznámila na párty na Ibize ešte v roku 2014. Dvojica si okamžite padla do oka a začala spolu randiť. 

Dcéram sa príliš nepozdáva

Od roku 2014 sa však pár, ako to už v šoubiznisovom svete býva, niekoľkokrát rozišiel. Dôvodom bola podľa zdroja blízkeho matke klanu práve rodina. „Kris sa cítila, že sa dostávala na vedľajšiu koľaj a prednejšie než vlastné potreby sú pre ňu členovia jej rodiny,'' prišiel s informáciou magazín The Sun. Ich rozchod však netrval dlho a už o pár mesiacov na to sa Corey, mimochodom jeden z manažérov speváka Justina Biebera, začal opäť objavovať po boku slávnej matky. Pravdou však je, že jeho vzťahy s rodinou sú stále nahnuté. 

Problém s jeho drzým správaním mala Khloé, podľa ktorej sa k nej Corey správal dosť nevhodne, ale aj Kendall, ktorú po hádke s mladšou sestrou Kylie nazval arogantnou mrchou. Na to všetko má však Corey svoj vlastný uhol pohľadu. „Mám vás všetkých rád, no ste dievčatá. Som proste týpek a viem, ako sa to môže pos*ať. Som mladší týpek, ktorý randí s vašou mama. Nie ste moje sk**vené deti. Sme rovesníci,'' prezradil pred kamerami rodinnej šou, ktorej je v poslednej dobe súčasťou. 

Neprehliadnite: Svojím dcéram zaistila budúcnosť kvôli škandálom. Kto je Kris Jenner, matka, ktorá založila slávny klan Kardashian?

Tajné zásnuby

Zdá sa, že napriek konfliktom si Kris zo svojho nového vzťahu ťažkú hlavu nerobí. V Late Late Show kde vystúpila v hre pravda-skutok, sa na otázku, či nový diamantový prsteň na ruke nie je náhodou zásnubný, rozhodla neodpovedať. Namiesto toho tak zjedla mŕtveho svrčka, a tak niet pochýb o tom, že slávna rodina skrýva ďalšie tajomstvo. Dôkazom toho je aj narodeninový príspevok, ktorý Kris venovala svojmu partnerovi na sociálnej sieti. „Milujem ťa zlatko! Ďakujem ti za to, že nás držíš pri zemi a si našou skalou. Si ten najlepší partner a priateľ a som skutočne požehnaná tým, že si prišiel do môjho života,'' vyznala svoje city slávna mama.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kris Jenner (@krisjenner),