Presunúť na hlavný obsah

Búrlivý život Pamely Anderson: Svojho manžela spoznala len štyri dni pred svadbou, mlátiť sa ním nechala však roky

Zahraničné celebrity

Napriek tomu, že mohla mať akéhokoľvek muža, vybrala si kontroverzného hudobníka. Prvé manželstvo však neskončilo šťastne tak, ako na jeho začiatku Pamela naivne dúfala.

Už krátko po tom, ako sa Pamela objavila v červených plavkách na televíznych obrazovkách, si získala veškerú pozornosť opačného pohlavia. Všetci vtedy túžili po seriálovej C.J. a aj keď sa zdalo, že blonďavá herečka môže mať akéhokoľvek chlapa, dlho sa po jej boku žiaden neukazoval. Spočiatku za to nepochybne mohol aj fakt, že mala dlhodobý vzťah na diaľku so svojím kanadským priateľom, no neskôr do toho prišli aj pracovné povinnosti. Pamela totiž chcela za každú cenu preraziť v Hollywoode a sama si dobre uvedomovala, že s vážnou známosťou po boku to pôjde o čosi ťažšie. 

Prečítajte si: Z nevinného dievčatka sa stala silikónová modelka. Prečo sa Pamela Anderson rozhodla pre plastické operácie?

Všetko sa to zmenilo v roku 1995, keď sa zúčastnila novoročného večierku. Práve tam prvýkrát zbadala hudobníka Tommyho Leea. Ako s odstupom času obidvaja prehlásili, bola to láska na prvý pohľad. Napriek tomu sa dvojica nedala do reči až do momentu, kým Pamela neodišla o mesiac na to do Mexica. Umelec sa za ňou okamžite vybral a práve vtedy sa podľa ich slov začala láska ako z filmu. Po štyroch dňoch, ktoré spolu strávili, si Tommy uvedomil, že práve Anderson je žena, s ktorou si vie predstaviť budúcnosť, a tak jej utekal bez rozmýšľania kúpiť zásnubný prsteň z ružového zlata a ešte v ten deň ju požiadal o ruku. „Súhlasila a následne mi strčila jazyk do hrdla,'' okomentoval vtedy romantickú chvíľu pre zahraničné médiá bubeník. Hneď na to sa konala svadba, o ktorej herečka nedala vedieť ani svojim najbližším. „To, že sa Pamela vydala, som sa dozvedala až z magazínu,'' prezradila Pamelina mama.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa @ festiveanxiety,

Sex, drogy a rock'n'roll

Už od prvého momentu tak dvojica viedla spontánny a pomerne kontroverzný život. Škandály ich sprevádzali na každom kroku - či to už boli ich verejné, miestami nevhodné prejavy lásky, odvážne kúsky oblečenia, ale aj fakt, že sa na verejnosť dostala nahrávka ich sexu. Tommy sa totiž netají, že každý pohlavný styk so svojou právoplatnou manželkou si nahráva a odkláda na videokazety. Práve jedna z nich však bola z jeho domu odcudzená a o pár dní na to sa dostala na verejnosť. Dvojica si už tak po pár mesiacoch zažila prvú krízu a rozvod, ktorý síce ustáli, no problémy pokračovali ďalej. „Pamela bola závislá na alkohole a kokaíne dlhé roky,'' prezradil webu Radar zdroj z blízkeho okolia herečky. Nikto nepochybuje, že to bolo práve v období, kedy bola so svojím prvým manželom. 

Neprekonateľné problémy nastali po narodení synov. „Možno ak by som sa stal jej tretím synom, mal by som od nej konečne dostatok pozornosti,'' rozprával médiám Tommy otvorene. Práve v tomto období tak začal viac piť, čo však viedlo k väčšej agresii, kedy fyzicky napádal svoju manželku - a to priamo pred očami svojich malých synov. Za jeden z útokov ho dokonca polícia poslala na polroka za mreže. 

Neprehliadnite: Po rozvode sa chcela stať krajšou, doplatila však na to. Ako vyzerala Donatella Versace pred plastickými operáciami?

Aj keď sa dvojica napokon rozviedla a Pamela opisovala rockera ako neschopného otca a alkoholika, pravdou bolo, že k svojmu ex stále prechováva akési city. Len pred pár rokmi totiž starší syn Brandon napadol svojho otca po tom, ako urážal Pamelu. Lee však priznal, že je to práve sexbomba, ktorá ho z času na čas kontaktuje a žiada, aby to spolu opäť ešte skúsili. Jeho slová potvrdzuje aj samotná Pamela, ktorá napriek všetkým problémom prehlásila, že práve Tommy bol jej životnou láskou.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Chris_Steel (@chris_steel___),

- Najčítanejšie -