Presunúť na hlavný obsah

Žena môže byť príliš extravagantná, ale nikdy nemôže byť príliš elegantná: Tohto hesla sa roky drží Victoria Beckham

Zahraničné celebrity

Hoci si sama prešla extravagantnejším obdobím, pochopila, že eleganica je niečo, čo nikdy nevyjde z módy. Fashion ikona Victoria Beckham vie byť chic a sexi zároveň.

Nájsť samú seba je kľúčové a cesta môže byť akákoľvek

Módna ikona, manželka známeho futbalistu a v neposlednom rade štvornásobná mama Victoria Beckham, sa o svoj vzhľad patrične stará, nakoľko vie, že v dnešnej dobe jednoducho krásne telo a bezchybná tvár predáva. A hoci si sama prešla aj extravagantnejšou fázou, rôznymi hairstylingovými kreáciami, napokon skončila pri minimalistickej vizáži s elegantným šatníkom. 

"Každá žena vekom dozrieva. Hľadáme samé seba, vlastné ja, snažíme sa objaviť svoju cestu a ja som na tom bola rovnako. Kedysi som chcela na seba upútať pozornosť sexi outfitmi, ktoré vlastne sexi neboli. Dnes viem, že vyzývavosť nie je cesta. Elegancia, minimalizmus, grácia, to všetko je niečo, čo by zrelá žena mala mať," prezradila pre britský Vogue.

"Neodhaľujte viac ako treba. Mať dávku tajomna je neuveriteľne príťažlivé. Ja sa ju snažím mať aj v manželstve dodnes. Žena totiž môže byť príliš extravagantná, ale nikdy nemôže byť príliš elegantná. Pripomínajte si to každý deň, keď stojíte pred skriňou."

Neprehliadnite: Najkrajšia panovníčka sveta oslavuje 50 rokov. Pozrite sa, ako vyzerá jordánska kráľovná Rania

Victoria je vždy chic, elegantná, štýlová, ženská a pôsobí mimoriadne vyrovnane. Sama tvrdí, že v tomto prípade je za to zodpovedný aj štýl života a fungujúci vzťah. To, ako sa totiž človek cíti vo vnútri, vyžaruje aj navonok. 

Zásady, na ktoré nikdy nezabúda:

  • Ranný workout (beh, jogging, bicykel, cvičenie s vlastnou váhou alebo plávanie)
  • Večerný spoločný čas s rodinou
  • Každodenná ranná trojkombinácia na naštartovanie metabolizmu - teplá voda s citónom, olivovým olejom, kaymanským korením, melón a grapefruit
  • Pred každým hladným jedlom si dá malú misku orieškov s avokádom (vtedy zjete podstatne menej)
  • Hydratácia pleti zvonka aj zvnúra

Prečítajte si: Manželstvo len naoko. Čo si skutočne myslí Melania Trump o svojom manželovi?

 

 

- Najčítanejšie -