Presunúť na hlavný obsah

To že je jeho dcéra? Pozrite sa, s akou krásnou ženou sa môže pochváliť filmový Mr.Bean

Zahraničné celebrity

Herec Rowan Atkinson je pre verejnosť už azda navždy známy ako predstaviteľ zvláštneho Mr.Beana. Aj vďaka tejto nálepke sa iným, rozdielnym životom, rozhodla žiť jeho dcéra Lily.

Napriek tomu, že hercovi Rowanovi Atkinsonovi priniesla filmová rola Mr.Beana obrovskú slávu, pravdou je, že mu v mnohých prípadoch aj uškodila. Bola totiž tak výrazná, že ho ľudia do dnešného dňa registrujú práve ako spomínanú filmovú postavu. Sláva dokonca vadila aj jeho dcére Lily, ktorá sa rozhodla zmeniť svoje priezvisko. Napriek tomu, že má so svojím otcom skvelý vzťah a sama sa vo svete šoubiznise sporadicky objavuje, meno Atkinson si nechala odstrániť a prijala matkine - Sastry. 

Slávne priezvisko jej totiž síce dláždilo cestu slávy, no Lily si chcela svoju kariéru vybudovať sama. Aj keď sa ako tínedžerka objavila vo filme spolu so svojím otcom, kde si zahrala malú, vedľajšiu rolu, už krátko po tom zistila, že herectvo nie je cesta, ktorou by sa chcela uberať. Namiesto toho sa začala zaujímať o záľuby, ktoré ju sprevádzali celý život. 

Prečítajte si: Tá je ale krásna! Pozrite sa, ako vyzerá dcéra Gwyneth Paltrow

Talentovaná dcérka

„Stále som písala. Keď som mala 14-15 rokov, začala som skutočne písať už aj hudbu. Milovala som písanie príbehov a citátov, ktoré ladili do melódií. Snažila som sa posúvať. Samozrejme, teraz, keď som speváčka a vystupujem, som rýchlo prišla na to, že to je niečo, čo chcem aj robiť,'' prezradila Lily. Na pódiách sa však neobjavuje len ako speváčka, ale zároveň tanečnica Burlesque. 25-ročná kráska má za sebou už niekoľko vystúpení a možno povedať, že má naozaj talent a pracuje na sebe. Pod menom Sastry ju totiž nikto na prvý pohľad neregistruje a podoba s otcom je taktiež minimálna. 

Aj keď je Lily dnes sebestačná, priznáva, že bez finančnej pomoci rodičov - a najmä slávneho otca, by to išlo o čosi ťažšie. Absolvovala hneď niekoľko kurzov, aby sa vo svojich talentoch zlepšila. Evidentne stáli za to, pretože dnes je z Lily nielenže skvelá speváčka a tanečníčka, ale aj príležitostná spisovateľka. Svojimi veršami totiž prispiela do niekoľkých básnických zbierok. Veru, tá sa ale podarila!

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe