Presunúť na hlavný obsah

Päť detí, miliónové dlhy a fyzické násilie. Takto si žije skrachovaná hviezda Beverly Hills Tori Spelling

Zahraničné celebrity

Známa blonďavá herečka bola pred niekoľkými rokmi obrovskou hviezdou. Napriek tomu, že mohla mať všetko, čo chcela, jej život pripomína skôr smutný príbeh ako rozprávku.

Seriálová Donna Martin zo seriálu Beverly Hills na seba priťahovala pozornosť už pred mnohými rokmi. V tom čase nielenže patrila medzi najpopulárnejšie a najúspešnejšie herečky, zaujímavý bol totiž aj jej súkromný život. Počas svojho prvého manželstva so sympatickým hercom Charliem Shanianom sa totiž zahľadela do svojho hereckého kolegu Deana McDermotta, s ktorým natáčala film. „Bola to láska na prvý pohľad, zamilovala som sa okamžite... potom som si však uvedomila, že má obrúčku,'' prezradila po rokoch Tori zrejme neuvedomujúc si, že obrúčku mala aj ona sama. Ani to však dvojici nebránilo v tom, aby si spolu ako kolegovia vyšli von. Stretnutie sa však zvrtlo a hereckí kolegovia spolu zrazu skončili v posteli. „Keď som sa na ďalší deň zobudila vedľa Deana, nič som neľutovala. Niečo bolo zlé s mojím manželstvom, nie však preto, že som spala s niekým iným, aj keď to samozrejme nebolo nič pozitívne, ale preto, že som nič neľutovala,'' dodala na túto tému herečka. 

Prvé manželstvo, ktoré trvalo menej než dva roky, tak okamžite ukončila. Podobný postup si zvolil aj Dean a to napriek tomu, že mal maloletého syna. Láska k Tori však bola silnejšia a už do niekoľko týždňov sa dvojica oficiálne zobrala. O pár mesiacov spolu čakali prvého potomka a všetko vyzeralo idylicky. Avšak len na chvíľu.

Prečítajte si: Už len kosť a koža. To, ako dnes vyzerá spevácka diva Celiné Dion, vás vystraší

Krutá realita

Po narodení chlapčeka Liama dvojica oznámila ďalšiu radostnú novinu - Tori bola opäť tehotná. Na svet sa tentokrát vypýtalo dievčatko, ktoré sa hrdí rodičia rozhodli pomenovať Stella. Manželstvo však začalo prechádzať krízou, no aj tú sa zrejme podarilo zažehnať, herečka totiž opäť otehotnela. „Nebolo to plánované, no z nejakého dôvodu sa to stalo. Uvedomenie, že privedieme tretí život náš vzťah posilnilo,'' prezradila vtedy portálu Us Weekly seriálová Donna. Aj keď pár mesiacov po pôrode vyzeralo všetko v poriadku, nastal šok. Slávni rodičia sa z nepochopiteľných dôvodov rozhodli vytvoriť vlastnú šou, kde preberali svoje rodinné a vzťahové problémy priamo pred terapeutkou. Práve tam vyšlo na povrch, že zatiaľ, čo sa Tori starala o deti, Dean si užíval s mladou herečkou. 

Aj keď sa hviezda od Deana na krátky moment odlúčila, podľa jej slov stále vedela, že to nebude natrvalo. A tak sa aj skutočne stalo - o pár mesiacov na to ju opätovne Dean požiadal o ruku na rodinnom výlete, načo ona prikývla. Tentokrát však na povrch vyplávala ďalšia aféra a to, že manželia dlžia niekoľko miliónov štátu Texas, kde žili. Okrem toho, že si ukracovali dane, mal Dean niekoľko tisícový debet a rodina sa topila v dlhoch. Napriek tomu do troch rokov Tori oznámila štvrté a následne piate tehotenstvo. 

Psychicky na dne

Päť detí, neverný manžel a dlhy sa však na Tori viditeľne podpísali. Okrem toho, že zostarla v tvári, bola do domu, v ktorom momentálne so svojou rodinou žije, niekoľkokrát volaná polícia. Dôvodom bolo domáce násilie a veľká agresivita herečky, ktorá sa svojho manžela snažila fyzicky napadnúť - a to až tak, že ju museli ukľudňovať príslušné orgány, ktoré ju následne poslali na odborné vyšetrenia. Všetko však ostalo pod prísnym rúškom tajomstva a jediné, čo bolo pre verejnosť jasné bolo, že sa Tori psychicky zrútila. Pravdou však je, že Dean pravidelne na niekoľko dní opúšťal ich spoločný dom. 

Aj keď od posledného medializovaného útoku, pri ktorom zasahovala polícia, ubehli už takmer tri roky, blízky zdroj z okolia rodiny si myslí, že toto manželstvo smeruje do záhuby. Šťastné zábery rodinky sú zrejme len nejakým klamom. „Človek by si myslel, že podvázanie, finančné problémy, neustále hádky budú pre Tori dostatočným dôvodom na rozvod s Deanom. Ona o tom však odmieta čo i len diskutovať,'' uvádza zdroj pre Us Weekly.  Pravdou však je, že Tori sa na sociálnych sieťach tvári, že všetko je už v poriadku a že ich vzťah je silnejší, ako kedykoľvek predtým. To, ako to skutočne je, zrejme ukáže až čas.

Neprehliadnite: Búrlivý život Pamely Anderson: Svojho manžela spoznala len štyri dni pred svadbou, mlátiť sa ním nechala však roky

- Najčítanejšie -