Presunúť na hlavný obsah

Tá je ale krásna! Pozrite sa, ako vyzerá dcéra Gwyneth Paltrow

Zahraničné celebrity

Dcéra herečky Gwyneth Paltrow a slávneho speváka zo skupiny Coldplay, Chrisa Martina, len nedávno oslávila oslávila 16 rokov. Už teraz však možno povedať, že z nej rastie krásna žena, čo myslíte?

Už od prvého momentu, ako Gwyneth porodila svoje prvé dieťatko, na seba rozkošné kĺbko nechcene strhávalo pozornosť celého sveta. Dôvodom bolo jej netradičné meno. Rodičia sa ju totiž rozhodli pomenovať Apple (v preklade z anglického jazyka jablko). Mnoho ľudí sa tomuto nezvyčajnému menu čudovalo a nedokázalo pochopiť, prečo si slávny pár zo všetkých mien zvolil práve takéto. Situáciu ozrejmila neskôr herečka v rozhovore so slávnou Oprah. „Keď som bola tehotná a ešte sme nevedeli, či to bude chlapec, či dievčatko, Chris povedal, že v prípade, ak to bude dievča, malo by sa volať Apple. Znelo to tak rozkošne a hneď som sa do tejto predstavy zaľúbila. Jablká sú sladké, zdravé a navyše maju biblický motív,'' prezradila Gwyneth v šou moderátorky.

Prečítajte si: Aký otec, taká dcéra? Pozrite sa, ako vyzerá dnes dcéra legendárneho speváka Kurta Cobaina

O tom, že to nebolo zlé rozhodnutie, s odstupom času priznala opäť. Podľa slov herečky totiž jej prvorodená dcérka svoje meno miluje a páči sa jej na ňom nezvyčajnosť a najmä symbolika. Pochopiteľne, dnes už na seba pozornosť nepúta, nakoľko sa vo svete šoubiznisu vyskytuje niekoľko o čosi zvláštnejších mien. Patrí medzi ne dieťa Elona Muska, ktorý sa svoje bábätko rozhodol pomenovať X Æ A-12 či Kim Kardashian, ktorá svoje dieťa nazvala Psalm (v preklade biblický žalm).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow),

Dokonalá kombinácia rodičov

Čím však Apple nepochybne stojí za povšimnutie je jej krása a spôsob života. Už od malička ju totiž rodičia pred šoubiznisovým svetom chránili a okrem občasných fotení či paparazzi snímkov bola Apple ukrytá pred verejnosťou. Ak si myslíte, že jej ako dcérenke padá všetko len tak z neba, ste na omyle. V šou Ellen to potvrdil aj frontman kapely Coldplay. „Moja dcéra pracuje v obchode s oblečením. Je to jej prvá práca, má 16 rokov a ja som na ňu tak hrdý - ide svojou vlastnou cestou, ktorú si chce vybudovať sama. Nepovedal som jej to, ale už som sa na ňu šiel aj pozrieť,'' priznal Chris Martin. Z obchodu si vybral tričko, no keď išiel platiť, dcéra si ho všimla. „Okamžite mi povedala - ocko, choď preč!'' zasmial sa spevák.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow),

Obidvaja rodičia majú so svojou dcérkou úžasný vzťah a napriek tomu, že je výzorovo nepochybne kombináciou oboch, fanúšikovia si myslia, že sa čoraz viac podobá na Gwyneth. Svedčia o tom aj príspevky na sociálnych sieťach, kde z času na čas herečka uverejňuje fotky aj svojich dvoch milovaných pokladov. Bez toho, aby to však schválila Apple, to jednoducho nejde. Slávna blondína priznala, že predtým, než pridá fotku svojej dcéry na sociálnej siete, sa musí poradiť s ňou a hlavne - musí jej to schváliť samotná Apple. 

Neprehliadnite: Dokonalá kombinácia slávnych rodičov. Ako vyzerá jediná biologická dcéra Brada a Angeliny?

- Najčítanejšie -