Presunúť na hlavný obsah

Toto by na ňu netipoval nikto. Pozrite sa, ako Kate Middleton zbalila princa Williama

Zahraničné celebrity

Manželstvo Kate Middleton a princa Williama je do dnešného dňa považované ako ukážkové. Okrem troch krásnych detí sa totiž aj po rokoch správajú k sebe s úctou a láskou, a tak o ich láske nikto nepochybuje. Viete však, ako sa Kate podarilo uchmatnúť boháča?

Kate Middleton sa ako veľká milovníčka umenia vybrala študovať jeho históriu na univerzite St. Andrews. V tom čase ešte netušila, že len pár mesiacov po nej sa stane jej spolužiakom samotný princ William. Študenti sa to dozvedeli len pár týždňov predtým, ako sa člen kráľovskej rodiny prvýkrát objavil na prednáške. Už od toho momentu sa k nezadanému fešákovi hádzali takmer všetky ženy popod nohy. Každá totiž túžila získať si pozornosť samotného princa, ktorý bol nielenže mimoriadne charizmatický, ale viedol doslova rozprávkový život. 

Výnimkou nebola ani jeho, na prvý pohľad plachá spolužiačka Kate. Tá sa napriek tomu, že nepatrila k najvýraznejším dievčatám na škole, dokázala dostať do okruhu jeho blízkych priateľov. Nepochybne jej k tomu pomohol fakt, že podobne ako William, aj ona študovala dejiny umenia, a tak mala dvojica spolu hneď niekoľko prednášok. Aj keď niektoré zdroje tvrdia, že napriek svojej plachosti patrila Kate k najkrajším ženám na celej univerzite, tento fakt nikto nikdy oficiálne nepotvrdil. William si ju tak nepochybne všimol spočiatku práve preto, že s ním trávila niekoľko hodín na prednáškach. 

Prečítajte si: Ani ona nebola žiadnym neviniatkom. Toto je muž, s ktorým princezná Diana podvádzala Charlesa

Z priateľstva láska

Dvojica sa pomerne rýchlo skamarátila, a tak krok bývať spolu na internátnej bunke spolu s ďalšími dvoma ľuďmi, neprišiel nikomu zvláštny. Už vtedy sa však Kate nepriamo dožadovala pozornosti princa. Nemenový zdroj pre Dailymail prehlásil, že sa dokonca správala miestami až príliš koketne. „Keď boli spolu na párty a s Williamom sa začalo rozprávať nejaké pekné dievča, okamžite za nimi prišla a objímala ho zozadu,'' vyjadril sa zdroj s tým, že Kate dávala svojím konkurentkám jasne najavo, že tohto muža už má vyhliadnutého ona. Napriek spoločnému spoločenskému životu sa však medzi dvojicou nič vážnejšie nestalo - až do momentu školskej benefičnej akcie. 

Súčasťou tej bola aj charitatívna modelingová prehliadka, na ktorej študenti predvádzali svoje modely šiat. Jednou z modeliek bola aj samotná Kate, ktorá zároveň vyfasovala ten najodvážnejší model - prehľadné šaty. V momente, keď vyšla na pódium, vraj William ostal v úžase a svojmu kamarátovi pošepkal, že Kate je krásny kus ženy. Niet sa čomu čudovať - nevýrazná Kate sa zrazu zmenila na hotovú bohyňu, ktorá ukázala perfektne vyšportované telo. Zdá sa, že práve tento ťah fungoval, nakoľko dvojicu už o pár dní na to prichytili na spoločnej dovolenke, na ktorej sa bez zábran túlili. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa @ britishroyals2018,

Neprehliadnite: Zabudnutá princezná Margaret. Sestra kráľovnej Alžbety si každý deň dala vodku, zamiloval sa do nej aj Picasso

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe