Presunúť na hlavný obsah

Speváčka Britney Spears sa chce vydať a mať deti. Jej otec jej to však zakazuje

Zahraničné celebrity

Napriek tomu, že bola dlhé roky v zabudnutí, dnes sa o populárnej speváčke hovorí skoro tak, ako kedysi. Dôvodom však tentokrát nie je jej kariéra či škandály ale fakt, že stále nemôže prevziať zodpovednosť za svoj život a rozhodnutia.

Britney Spears po rozvode so svojím prvým manželom, tanečníkom Kevinom Federlinom, nemala šťastie na lásku. Zmenilo sa to až v roku 2016, keď počas natáčania svojho videoklipu spoznala Sama Asghariho. Už od prvého momentu jej fitnes tréner a model učaroval. Podobne to mal aj on. „Bol som vzrušený z toho, že stretnem jednu z najväčších umelkýň všetkých čias. Mal som motýliky v brušku,'' priznal pre fitnes magazín retrospektívne Sam a priznal, že to bol práve on, kto dal Britney svoje telefónne číslo. Na to, aby sa mu ozvala, však čakal dlhé mesiace. „Po čase som si pomyslela - veď on bol naozaj veľmi krásny, naozaj veľmi krásny, a tak som mu zavolala. Okrem iného je aj mimoriadne zábavný,'' opísala vtedajšiu situáciu Britney v jednom zo svojich interview, ktoré poskytla rádiám. Ako obidvaja prezradili, ich prvé rande bola romantická večera pri sushi. Zdá sa, že tá dopadla mimoriadne dobre, nakoľko sa od seba už nevzdialili. Oficiálne svoj vzťah však priznali až na konci roku 2017.

Prečítajte si: Na svoj rozvod si obliekla svadobné šaty. Ako v skutočnosti vyzeralo manželstvo Britney Spears?

„Sam skutočne miluje Britney pretože pozná jej skutočné ja,'' prezradil zdroj z blízkeho okolia páru pre HollywoodLife. „Videl ju šťastnú, ale aj smutnú. Videl ju v tom najlepšom období a chce tu pre ňu byť celý čas. Je na ňu veľmi hrdý a vždy stojí na jej strane a koná len v jej najlepšom záujme,'' vyjadril sa zdroj. Dvojica spolu momentálne býva a skúškou ich vzťahu bola nepochybne aj prebiehajúca Covid pandémia. „Užívajú si spoločný život v Britneynom dome. Celý deň ležia pri bazéne, chodia na prechádzky, varia si zdravé jedlá či pozerajú filmy. Britney ho čoraz viac miluje,'' dodal priateľ dvojice.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

<a data-cke-saved-href="https://www.instagram.com/p/Bxkc5vZg-H_/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading" href="https://www.instagram.com/p/Bxkc5vZg-H_/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading" style=" color:#000; font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; font-style:normal; font-weight:normal; line-height:17px; text-decoration:none; word-wrap:break-word;" target="_blank/a>

Príspevok, ktorý zdieľa Sam Asghari (@samasghari),

Zákaz od otca

Otcovi slávnej speváčky sa však terajší priateľ Britney veľmi nepozdáva. Nie je totiž žiadnym tajomstvom, že podobný scénar sa už v minulosti zopakoval, keď sa speváčka dala dokopy s Kevinom Federlinom. Ten ju, ako sa však ukázalo, využil kvôli sláve a okrem toho, že ju obral o veľkú časť majetku a do dnešného dňa mu ako exmanželovi posiela pomerne vysoké výživné, jej práve vzťah s ním spôsobil veľké psychické problémy, z ktorých sa spamätáva do dnešného dňa. O 12 rokov mladší fitnes tréner, ktorý pochádza z Iránu, to tak príliš ľahké s rodinou speváčky nemá. Je to práve otec Britney, ktorý spravuje jej majetok. Jedným z dôvodov, prečo sa jeho poručníctvo nad dcérou predĺžilo bol fakt, že hviezda omylom podpálila vlastnú telocvičňu v dome. Nechala totiž horieť dve malé sviečky.

„Môžem vám povedať, že ju do dnešného dňa stále kontrolujú - či náhodou počala dieťa a či nie, či sa zobrala so Samom alebo nie, kto sú jej priatelia.. a to sú len tie veľké veci,'' prezradila v podcaste vizážistka a dobrá priateľka Britney.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sam Asghari (@samasghari),

„To, ako sa ju snažia držať od toho, aby mala dieťa, pripomína seriál Príbeh služobníčky. Nemôžem to bližšie špecifikovať, no s istotou môžem povedať, že ak by mohla, určite by už mala dieťa. Taktiež by už bola vydatá za svojho priateľa Sama,'' dodala. Je teda otázne, či Britney dokáže presvedčiť svojho otca o tom, že je schopná postarať sa o svoje dieťa. Keď tak neurobí, bude musieť presvedčiť súd o tom, že je spôsobilá starať sa sama o seba a svoje financie a že nepotrebuje žiadneho poručníka. Každopádne, veľmi dobre to pre ňu však nevyzerá. Už v máji totiž súdu priznala, že by sa opätovne rada stala mamou, no pre súd to zrejme nebol dostatočný znak toho, že by mohla prevziať kontrolu sama nad svojím životom...

Neprehliadnite: Britney Spears prehrala súd o svoju svojprávnosť. Bez povolenia otca nemôže spravovať svoje financie, ale ani vyjsť z domu

- Najčítanejšie -