Presunúť na hlavný obsah

Splnené sny sú cesta k pohodliu, preto pri nich nerobte kompromisy, tvrdí Victoria Beckham

Zahraničné celebrity

Cieľavedomá, krásna a úspešná podnikateľka, mama a módna ikona v jednej osobe presne vie, čo je v živote podstatné. Vďaka tomu našla kľúč k vlastnej spokojnosti. Aj keď ako sama tvrdí, tiež jej to dlho trvalo.

Spojenie úspešnej podnikateľky, dokonalej manželky a milujúcej mamy. Aj tak možno charakterizovať známu krásku Victoriu Beckham. Ako to však táto žena robí, že jej vychádza všetko, čoho sa v živote dotkne? Nám sa to podarilo odhaliť. A Victoria je jasným dôkazom toho, že ak človek po niečom veľmi túži, tak sa mu to aj splní. 

Nikdy sa neuspokojte s tým, čo sa od vás očakáva - robte veci z vlastného presvedčenia

Victoria Beckham je ženou, ktorá sa napriek svojej úspešnej kariére ani po rokoch nezmenila. Mama štyroch ratolestí tvorí pár s Davidom dlhé roky, čo sa v showbiznisových vodách veru veľmi nenosí. Napriek tomu, že si aj oni prešli ťažšími obdobiami a krízami, ich vzťah to nerozdelilo. Victoria tvrdí že základom fungovania rodiny je komunikácia.

Nielen vo vzťahu k mužovi, ale aj k deťom. Práve preto si každý deň, keď sú všetci pokope, doprajú spoločnú večeru a rozprávajú si zážitky z dňa. Sú to vzácne chvíle. V tom čase neriešia pracovné veci, nezdvíhajú telefóny, ale sú tu pre seba. 

Prečítajte si: Na Instagrame kráska, v skutočnosti však vyzerá inak. Pozrite sa, ako klame bývalka Brooklyna Beckhama na fotkách

"Kľúčom k zdravému a dlhotrvajúcemu vzťahu je určite dodržiavanie kompromisov. Avšak pokiaľ ide o plnenie vašich snov, na kompromisy zabudnite. Táto rovnica by nefungovala. Len aj na to väčšinou až vekom človek dozreje," prezradila pre magazín People. 

Základom šťastného života je robiť to, čo vás baví. A presne tohto pravidla sa Victoria aj drží. Hoci nie vždy to tak bolo. Zo svojho života však vyradila aktivity, ktoré ju nenapĺňali a nerobili ju šťastnou. Odvtedy sa jej vraj žije oveľa ľahšie a eliminovala tak akýkoľvek zbytočný pracovný stres na minimum.

"Sama som sa roky hľadala v tom, čo od života chcem a očakávam. Až keď som si uvedomila, čo je moja cesta, našla som vnútorný balans. Za svojimi snami treba ísť, aj keď vás okolie presviedča o opaku. Ak to neurobíte, budete nešťastná."

Spokojná žena predstavuje oázu pokoja pre rodinu

Rodina je Victoriu základ. A aj v ťažších okamihoch sa vždy sústredila na to, aby prekonali prekážky. "Vzdať sa a zahodiť, čo ste roky budovali je to najľahšie. Ale udržať všetko pokope chce istú dávku odvahy." 

Hoci svoju rodinu miluje nadovšetko, vie, že potrebuje aj čas sama pre seba. Práve preto si raz do týždňa dopraje svoj beauty deň. Ide na masáž, do sauny, na manikúru a ku kaderníčke. Prečíta si obľúbené magazíny a večer si dopraje horúcu vaňu. A nedá na to dopustiť. Po takomto dni sa vždy cíti ako znovuzrodená a plná energie.

"Podľa mňa len vyrovnaná a spokojná žena, ktorá dokáže žiť s vlastným ja, môže mať harmonický a vyrovnaný život. Musíte byť pre blízkych akýmsi piliérom a oázou pokoja zároveň."

Neprehliadnite: Hollywoodske smoliarky: Obdivujú ich milióny ľudí, no nevedia si nájsť pravú lásku

 

- Najčítanejšie -