Presunúť na hlavný obsah

Pamela Anderson sa opäť vydala. Neuveríte, koho si tentokrát zobrala za muža

Zahraničné celebrity

Do šestice, všetko dobré? Zrejme týmto heslo sa riadi herečka Pamela Anderson, ktorá sa pred oltár postavila opäť - a to aj napriek tomu, že to minulé manželstvo jej nevyšlo len pred niekoľkými mesiacmi.

Nie je žiadnym tajomstvom, že vzťahy Pamely Anderson boli skôr ukážkovým príkladom toho, ako by v skutočnosti vyzerať nemali. Už od momentu, kedy sa dostala na výslnie bolo totiž jasné, že väčšina mužov ju berie ako objekt potešenia než za manželku, ktorej by preukazovali rešpekt či nebodaj uznanie. Jej prvé manželstvo bolo skôr impulzívne, než racionálne. Po tom, ako spoznala hudobníka Tommyho Leea, totiž odcestovala do Mexika. Kontroverzný umelec to však bez jej prítomnosti nemohol vydržať, a tak poputoval za Pamelou. Podľa jeho priznania sa zosobášili už po štyroch dňoch. Zacítil totiž, že Pamela je tá pravá, a tak jej beu rozmýšľania utekal kúpiť zásnubný prsteň a pokľakol. „Pamela nadšene súhlasila a následne mi strčila jazyk do hrdla,'' okomentoval vtedy romantickú chvíľu pre zahraničné médiá bubeník. Svadba sa konala rovnako nečakane, ako zásnuby - o obrade dokonca nevedeli ani tí najbližší. Ako neskôr priznala Pamelina rodina, o tom, že sa herečka vydala, sa dozvedeli až z magazínu.

Manželstvo sa však po niekoľkých rokoch rozpadlo. Dôvodom bolo najmä to, že bol Tommy mimoriadne agresívny a Pamelu psychicky a fyzicky týral, čoho svedkom boli aj ich spoloční synovia. Po rozvode, aj keď bola podľa jej vlastných slov mimoriadne otrasená, sa však nádeje na manželstvo nevzdala, práve naopak - začala hľadať šťastie v náručiach iných mužov. 

Prečítajte si: Po sexi plavčíčke už ani stopa. Caroline z Pobrežnej hliadky by ste dnes nespoznali

Štyri manželstvá mala a predsa v nich neostala

Herečka z Pobrežnej hliadky sa zoznámila s hudobníkom Kidom Rockom, ich manželstvo však vydržalo len rok. Hneď na to sa dala dokopy s pokerovým hráčom Rickom Salomom, ktorý sa mimochodom preslávil vďaka sextapu s Paris Hilton. Manželstvo im taktiež vydržalo len niekoľko mesiacov a zdalo sa, že Pamela na mužov naozaj zanevrie. Aj tentokrát sa však ukázalo, že sa nevzdá a Ricka si zobrala o šesť rokov neskôr opäť - manželstvo však malo rovnakú životnosť, ako predtým. Vydržalo totiž, vrátane rozvodového konania,  sotva jeden rok.

Na pár rokov si teda Pamela dopriala od mužského pohlavia skutočný pokoj. Svadbu, v poradí už piatu, oznámila minulého roku s podnikateľom Johnom Petersom. Ten bol do nej platonicky zamilovaný už niekoľko rokov. Herečka sa mu rozhodla dať šancu, no jednalo sa o jej najkratšie manželstvo, ktoré vydržalo len 12 dní.

Nikto nečakal, že by sa Pamela mohla opäť vydať, no zdá sa, že, herečka z Pobrežnej hliadky rada prekvapuje. Počas pandémie, konkrétne cez Vianoce, len pár týždňov po rozvode s podnikateľom, si za muža zobrala svojho bodyguarda Dana Hayhursta. „Som presne tam, kde chcem byť. V náruči muža, ktorý ma miluje,“ povedala nadšená Pamela denníku Daily Mail. „Som zamilovaná. Každý, koho poznáme, z nás má radosť,“ dodala. Nuž, snáď jej to tentokrát aj vyjde!

Neprehliadnite: Búrlivý život Pamely Anderson: Svojho manžela spoznala len štyri dni pred svadbou, mlátiť sa ním nechala však roky

- Najčítanejšie -