Presunúť na hlavný obsah

Čo sa to s ňou stalo? Demi Moore šokovala na najnovšej prehliadke známej značky

Zahraničné celebrity

Herečka Demi Moore patrila medzi staršie herečky, ktoré sú svojim výzorom príkladom - na svoj vek totiž vyzerala úžasne. Tento názor však mnoho fanúšikov zmenilo po tom, čo zhliadli fotografie z prehliadky Fendi, v ktorej si úlohu modelky skúsila aj ikonická hviezda.

Herečka Demi Moore tohto roku oslávi neuveriteľných 59 rokov. Na jej výzore by to však bádal len málokto. Práve preto sa väčšina žien zaujímala o jej beauty triky, ktorými si udržiava mladosť aj tesne pred 60tkou. Na túto otázku však ikonická herečka, ktorá stvárnila postavu Molly Jensenovej vo filme Duch, odpovedala zo začiatku jednoducho. „Pozrite, nemám žiadne super veľké tajomstvo. Myslím si, že krása začína zvnútra. Môžete robiť čokoľvek, aby ste vyzerali dobre, ale ak sa necítite dobre, zrejme nič vám nepomôže na to, aby ste boli dostatočne dobrí,'' prezradila v jednom zo svojich rozhovorov no zároveň dodala, že tak, ako aj ostatné ženy, aj ona sa drží istých kozmetických zásad. Jednou z nich je aj šetrné odličovanie špeciálnym uteráčikom. „Moja matka vždy apelovala na to, aby som si čistila nielen pleť, ale aj krk a dekolt. Bez toho, aby bola koža správne dehydrovaná, jednoducho starne,'' dodala na margo svojich beauty rutín.

V poslednej dobe sa však zriekla aj alkoholu. Vie totiž dobre, že alkohol znižuje množstvo antidiretických hormónov v tele, čím zabraňuje udržiavať pokožku hydratovanú. Tak, ako väčšina celebrít sa teda aj Demi obrátila na zdravý životný štýl, ktorý okrem vysadenia alkoholu pozostával aj z pravidelného pohybu a zdravej stravy. Zdá sa však, že jej to úplne nestačilo.

Prečítajte si: Drastická zmena Britney Spears. Plastické operácie jej viac uškodili než pomohli

Šokujúca prehliadka

Približne od septembra sa Demi fanúšikom veľmi neukazovala. Okrem fotografií na sociálnych sieťach ju paparazzi pristihli len s rúškom na tvári, a tak nikto nemohol s istotou povedať, ako slávna herečka vyzerá. Odhalenie, ktoré nastalo na prehliadke talianskej značky Fendi, však nečakal nikto. Po tom, ako na mólo vykročila Demi Moore, ktorá bola zahalená v čiernej farbe, by ju v tvári spoznal len málokto. Herečka mala výraznejšie lícne kosti ale zároveň aj iný tvar pier. Okamžite sa začalo špekulovať, či za čas, kedy bol svet v karanténe, stihla herečka podstúpiť kozmetické úpravy, ktoré ju mali akýmsi spôsobom omladiť. Mnohí si však myslia, že to bol marketingový ťah značky, ktorej maskéri sa rozhodli docieliť výraznejší efekt tváre - aby čo najlepšie zapadol do konceptu šou.

Na slávnej prehliadke v Paríži sa však objavili aj iné známe tváre, medzi nimi aj modelka Kate Moss, spolu so svojou následovníčkou, dcérou Lilou. Tá si zažila svoju prvú modelingovú prehliadku. Aj keď má len 18 rokov, už teraz jej mnohí predpovedajú sľubnú kariéru - minimálne kvôli menu, ktoré je vo svete šoubiznisu uznávanou značkou. Na šou nesmela chýbať ani Naomi Campbell či modelingové stálice súčasného módneho sveta Cara Delevigne a Bella Hadid.

- Najčítanejšie -