Presunúť na hlavný obsah

Drastická zmena Britney Spears. Plastické operácie jej viac uškodili než pomohli

Zahraničné celebrity

Britney Spears bola už od útleho veku hviezdou. Aj keď sláva na chvíľu upadla, na hudobnú scénu sa vrátila, no trocha v inom štýle - okrem svojho hlasu totiž zmenila aj svoj výzor.

Britney Spears sa už od začiatkov svojej hudobnej kariéry prezentovala ako nevinná, naivná blondína, ktorá má potenciál stať sa sexsymbolom. To všetko sa však zmenilo po pár rokoch, keď sa psychický stav speváčky začal zhoršovať. Okrem toho, že sa príliš oddala párty životu celebrít mala problémy s paparazzmi, ktorí ju prenasledovali najmä v čase, keď sa stala mladou mamičkou. Práve vtedy zapĺňali médiá fotografie, ktoré sa snažili vykresliť Britney ako neschopnú ženu, ktorá sa nevie postarať o vlastné dieťa. To nepochybne prispievalo k zrúteniu, ktoré o pár mesiacov aj skutočne nastalo. 

Speváčka sa zrútila v roku 2007 po tom, ako sa rozviedla so svojím manželom, tanečníkom Kevinom Federlinom. Ten jej totiž nielenže zobral deti a na súde verejne spochybnil jej psychický stav - aj pomocou fotografií, ktoré zverejňovali paparazzi v médiách, zároveň si však na seba žiadal tučné alimenty a veľkú časť speváčkinho majetku. Britney ho o pár dní prišla prosiť k jeho domu a žiadala, aby jej deti vrátil, no aj pri tomto počine ju samozrejme prichytili bulvárni fotografi, ktorí ju bleskovo vykreslili ako zúfalú trosku. O pár hodín na to ich napadla a zo zúfalstva si to namierila do kaderníctva, kde si sama vyholila hlavu. Samozrejme, aj pri tomto ju sledovali novinári.

Prečítajte si: Na svoj rozvod si obliekla svadobné šaty. Ako v skutočnosti vyzeralo manželstvo Britney Spears?

Druhý dych

Od toho momentu podstúpila Britney liečbu a bol jej udelený poručník - respektíve človek, ktorý za ňu vykonáva rozhodnutia. Už dlhých 13 rokov je tak oficiálne nesvojprávna. Napriek tomuto na svetlo sveta vyplávali informácie o tom, aké to Britney skutočne mala. Najšokujúcejším faktom bolo, že hlas speváčky v skutočnosti nie je taký tenký, ako ho doteraz hudobný priemysel prezentoval, práve naopak. Producenti Britney nútili spievať ''tenko'' aby sa odlíšila od iných speváčok a vytvorila si tak vlastný štýl. 

To sa však speváčka už rozhodla ignorovať a dnes vydáva piesne, ktoré síce nemajú taký úspech ako jej predošlé skladby, no sú naspievané jej pravým hlasom. Britney sa však nerozhodla zmeniť len toto, ale zároveň začala tvrdo makať na svojej postave. Nepochybne jej pri tom pomáha aj jej priateľ, Sam Asghari, ktorý sa cvičeniu venuje profesionálne. V neposlednom rade stavila Britney aj na plastické operácie. „Mám vlastnú doktorku, ktorá sa o mňa stará v tejto oblasti,'' prezradila ešte v dávnejšom rozhovore blonďavá hviezda. Fanúšikovia sa však pýtajú, či jej viac neuškodila, než pomohla, nakoľko Britney vyzerá čoraz horšie. Na kráse jej nepridáva ani jej zvláštna vizáž, ktorá sa do dnešného dňa nestretla s pochopením u viacerých ľudí. Zdá sa však, že Britney a jej priateľovi, ktorí jej komentuje takmer každú fotku s tým, aká je nádherná princezná, sa to páči...

Neprehliadnite: Britney Spears prehrala súd o svoju svojprávnosť. Bez povolenia otca nemôže spravovať svoje financie, ale ani vyjsť z domu 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe