Presunúť na hlavný obsah

Odchod nielen z prezidentského paláca, ale aj od manžela? Melania Trump sa sťahuje na Floridu

Zahraničné celebrity

Už počas prezidentovania Donalda Trumpa bolo jasné, že jeho manželstvo s bývalou modelkou si prechádza hneď niekoľkými krízami. Aj keď ich dvojica ustála, zdá sa, že láska z ich vzťahu už dávno vyprchala.

Aj keď sa prezident Donald Trump prezentoval ukážkovou, tradičnou rodinou a kresťanskými hodnotami, pravdou je, že toto tvrdenie sa vyvrátilo už krátko po tom, ako sa stal prezidentom Spojených štátov. Okrem toho, že si ľudia začali všímať jeho nevhodné správanie ku svojej manželke, zároveň sa ozvalo hneď niekoľko žien, ktoré priznali s Donaldom pomerom. Najznámejšou z nich bola nepochybne pornoherečka Stormi Daniels, ktorá ako dôkaz toho, že mala styk s bohatým podnikateľom opísala dôkladne jeho miestnosti v dome ale aj intímnosti zo svojho manželstva. „Pre mňa to nebolo nič moc, no on po milovaní začal ochkať a chváliť, že to bolo skvelé. Popritom som sa ho pýtala na jeho ženu, Melaniu, ktorá len nedávno porodila dieťa. Povedal mi, že to nevadí, že ona spáva v iných miestnostiach a po sexe mi začal ukazovať aj fotky svojho novonarodeného syna,'' prezradila v medializovanom rozhovore a neskôr aj v knihe, ktorú vydala.

Toto vyjadrenie, ako aj ďalšie iné obvinenia, ktoré poukazovali na sexistické a nevhodné správanie Donalda, sa síce podľa zdrojov z blízkeho okolia Melanie dotkli, no nikdy sa žiadnym spôsobom nevyjadrila verejne na túto tému. V týchto kauzách nedržala stranu ani svojmu manželovi a jednoducho sa stiahla do úzadia. Médiá tak dedukovali, že už má správania Donalda plné zuby, no zároveň nechce vyvolať žiaden ďalší škandál. Už niekoľko mesiacov s ním dokonca nespí ani v jednej miestnosti - namiesto toho si v sídle prezidentov nechala prerobiť izbu pre upratovačky.

Prečítajte siMusela mu sľúbiť, že nikdy nepriberie. Melania získala manželstvom s Donaldom Trumpom bohatstvo, ocitla sa však v pekle

Odchod z prezidentského paláca

V stredu 20.januára by mala prebehnúť oficiálna inaugurácia nového prezidenta Joea Bidena. Je to tak definitívny moment, kedy sa musí Donald rozlúčiť s postom prezidenta a už teraz je jasné, že porážku znáša veľmi ťažko. Nebolo to tak dávno, čo nechal v štáte Georgia prerátať hlasy, nakoľko si bol istý, že sa jedná o podvod a na danom území voľby vyhral. Pravdou však bolo, že v skutočnosti získal o čosi menej hlasov. Na rozdiel od  neho je však jeho manželka vyrovnaná a až príliš zmierená s tým, že čoskoro odíde z Washingtonu. „Melania už má zbalené a nevie sa dočkať odchodu,'' uviedol pre CNN zdroj z prezidentského domu.

Podľa informácií by Melanine kroky mali poputovať na Floridu. Otázne je, či ju však bude nasledovať aj jej manžel. Ten má totiž s obyvateľmi Palm Beach, kde má jeho manželka namierené, dlhotrvajúce spory a celkovo sa tejto oblasti vyhýba. Bývalá slovinská modelka však už stihla zapísať ich syna Barrona do tamojšej školy.

O tom, či sa Donald vôbec niekedy vyberie na Floridu, zapochyboval  aj pracovník Bieleho domu, tentokrát však verejne. V relácii pre CNN podal Omarosa Newman kontroverzné vyhlásenie. „Prvá dáma ráta každú minútu, ktorá jej zostáva na tejto pozícii a čaká, kým bude môcť odísť a konečne sa rozviesť,'' povedal v interview, ktoré sa konalo ešte koncom októbra. Nuž, ak je to skutočne tak, zdá sa, že sa Melania konečne dočkala.

Neprehliadnite: Manželstvo len naoko. Čo si skutočne myslí Melania Trump o svojom manželovi?

- Najčítanejšie -