Presunúť na hlavný obsah

Otec sa nechce ukazovať po jej boku, pretože je tučná. Mladšia dcéra Donalda Trumpa Tiffany je v tieni rodiny

Zahraničné celebrity

O rodine Donalda Trumpa sa toho popísalo už veľa. Zatiaľ čo Melania alebo Ivanka sa v médiách objavujú takmer každý deň, Tiffany, mladšia dcéra podnikateľa je azda najmenej výraznou osobnosťou rodiny.

Už od prvého momentu sa Tiffany, mladšia dcéra bohatého podnikateľa Donalda Trumpa, líšila od svojich súrodencov. Ako jediné dieťa sa totiž narodila z otcovho druhého manželstva s herečkou a modelkou Marlou Maples. Okrem toho, že sa vzhľadom líši od typického trumpovského vzhľadu, nemala počas svojho destva až toľko luxusu, ako jej súrodenci. Na tých Donald prispieval mesačne niekoľko stotisíc dolárov, zatiaľ čo pri Marle sa už poučil z prechádzajúcich chýb a poistil sa. 

Tiffany dostala meno po obchode so šperkami. Nepochybne pre svoju mamu aj klenotom je, nakoľko je jej jediné dieťa. Faktom však je, že sa Donald o svoju mladšiu dcéru do určitého veku zaujímal len sporadicky. V čase, keď kandidoval na prezidenta Spojených štátov, sa však všetko zmenilo. Nielenže v tomto období už nebola Tiffany oficiálne dieťaťom, ale dospelou ženou, zároveň sa snažila otcovi pomáhať a prezentovať ho čo najlepšie. Ani to mu však nestačilo.

Prečítajte si: Manželstvo len naoko. Čo si skutočne myslí Melania Trump o svojom manželovi?

Odhalenie vzťahu

S nástupom prezidentskej kampane sa médiá pochopiteľne začínali zaujímať aj o Tiffany. Zatiaľ čo bola staršia dcéra podnikateľa Ivanka mimoriadne aktívna, tá mladšia sa po otcovom boku objavovala výrazne menej. Dôvod, prečo to tak je, odhalila Trumpova asistentka Madeleine Westerhout. Omylom totiž médiám naznačila, že ona sama má lepší vzťah s prezidentom, než jeho dcéry, obzvlášť Tiffany. Navyše, Donald sa nerád ukazoval po jej boku, pretože si myslí, že by mu svojím výzorom robila zlú reklamu. Podľa neho má totiž dobrých pár kíl navyše a na jeho vkus je príliš tučná. O svoju dcéru sa zaujíma tak málo, že Madeleine začala vtipkovať o tom, že ak by ju mal nájsť v dave podľa výzoru, zrejme by sa mu to nepodarilo.

Tieto slová potvrdzuje vo svojej knihe aj bývalý radca prezidenta Spojených štátov. Ten však tvrdí, že Tiffany si prešla terorom aj od svojej staršej sestry - a už od nepamäti si práve Ivanku zastával otec. „Moja dcéra s ňou chodila na vysokú školu. Tiffany si uvedomuje, že nie je obľúbeným členom rodiny a že nie je ani chcená,'' prezradil vo svojej knihe.

Neprehliadnite: Musela mu sľúbiť, že nikdy nepriberie. Melania získala manželstvom s Donaldom Trumpom bohatstvo, ocitla sa však v pekle

Napriek všetkému sa Tiffany hrdo hlási k otcovým názorom a podporuje jeho názory aj týkajúce sa migračnej politiky. Ona sama sa však dala dokopy s bohatým Nigérijčanom Michaelom Boulosom. Sympatický mladík je od nej o štyri roky mladší, no ani to nebráni mladej Trumpovej, aby si s ním plánovala budúcnosť. Mnohé médiá totiž prišli s informáciou o tom, že plánujú zásnuby a veľkolepú svadbu. Nuž otázne je, či sa tým opäť nevzdiali od svojho otca...

- Najčítanejšie -