Presunúť na hlavný obsah

Beauty rituály Veroniky Vágnerovej, na ktoré nedá dopustiť: Toto sú jej tajné triky

Slovenské celebrity

Sympatická, milá, krásna podnikateľka a mama, Veronika Vágnerová, vyzerá už roky nádherne. Ako sa o seba stará a na čo nedá táto kráska dopustiť?

Ako vyzerá tvoja beauty rutina?  Ako sa staráš o pleť? 

Moja najnovšia “vychytávka” je odličovačí uteráčik a som z tohto produktu veľmi milo prekvapená. Takže začnem od konca (úsmev). Po odlíčení nanesiem sérum a nočný krém. Ráno vždy nanesiem okrem séra a denného krému aj očný krém, pokračujem make- upom a bez mojej čiernej linky na oči, si moje denné líčenie neviem predstaviť. Sú pochopiteľne dni, keď idem úplne odlíčená a vtedy mi stačí krém. 

Ktoré sú tvoje must - have produkty? 

  • Denný/ nočný krém / emulzia/ Physiolift od Avene. 
  • Sérum s kúskami 24k zlata, ktoré používam aj ako masku. /Diangelocosmetic/ 
  • Čierna ceruzka na oči 
  • Vlasové produkty na podporu rastu vlasov, majú aj cestovné balenie/ Hairburst/ 
  • Kolagénový nápoj 

Máš nejaký svoj trik, na to, že vyzeráš absolútne nádherné? 

Ďakujem veľmi pekne. Je to asi kombinácia stravy, jógy, starostlivosti a určite v neposlednom rade aj mojej Dr.Barbory Brezovej, u ktorej podstupujem aj estetické zákroky - všetko, ale s veľkým citom. 

 

Čo sa týka starostlivosti o telo, čomu si verná? 

V rámci kozmetiky nemám vyslovne značku, ktorej som verná vo všetkých smeroch. Veľa vecí (make up, púder, korektor, riasenku) mám od značky Mary Kay už veľmi dlhé roky. Čo sa týka moje pleti, prešla mnohým a momentálne je veľmi citlivá - produkty Physiolift mi sadli, ako málo krémov až som bola naozaj prekvapená, moja pleť ostala jemná, že by som si ju stále hladkala (úsmev).

Prečítajte si: Nina je profesionálnou baletkou: Zatiaľ čo iní osem hodín denne pracujú, ja osem hodín denne trénujem

Čo sa týka tela,  milujem jógu a najradšej by som ju cvičila denne, ale nie som veľmi poctivý žiak. Každý mesiac si dám svoj vvbeautysmothie program, ktorí sme s kamarátkou vymysleli a ponúkame ho aj iným ženám/ kľudne, aj mužom. Krémy na telo striedam používam Ala Palla alebo Mary Kay. Všetko je u mňa kombinácia, ako som už spomínala, ale najdôležitejšia je v tomto celá psychika. 

 

Žena je najkrajšia, keď je zamilovaná a ja sa snažím byť vždy do všetkého, čo robím a úprimne sa tešiť zo svojho života. Ak sa mi niečo nepáči snažím sa to zmeniť, minimálne svoj prístup, lebo tie motýle v bruchu dokážeme naozaj nájsť. 

Neprehliadnite: Predvádzala pre svetové značky, objavuje sa aj na filmových plátnach. Slovenka Lucia žije v Amerike rozprávkovým životom

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Veronika Vágnerová (@veronika.vagnerova),

- Najčítanejšie -