Presunúť na hlavný obsah

Detox, ktorý chráni, skrášľuje a pomáha zbaviť sa nadbytočných kíl: Čomu podľahli slovenské krásky?

Slovenské celebrity

Známe Slovenky presne vedia, ako sa dostať expresne rýchlo do formy. Najnovšie podľahli smoothie detoxu, ktorý má množstvo benefitov a dokonca v aktuálnom období pomôže aj vašej imunite.

Úbytok hmotnosti, extra dávka vitamínov, minerálov, podpora imunity, vypnutejšia pokožka. To všetko sľubuje trojdňový smoothie detox. Známe krásky na neho nedajú dopustiť. Ako vlasne funguje a je účinný?

Veronika Vágnerová

Nádherná Veronika Vágnerová má absolútne bezchybnú postavu. Nič však nie je zadarmo a ona sama sa o seba naozaj poctivo stará. "Celkovo som si svoj životný štýl prispôsobila aby bol prospešný aj pre môj vzhľad ale aj vnútornú rovnováhu. Chodím pravidelne na jógu a momentálne som ju doplnila o bikram(hot) jógu, v rámci celkového aj detoxu ideálna kombinácia. Chcela by som sa začať venovať opäť tancu ale už nie na profesionálnej úrovni, nakoľko mi veľmi chýba."

Neprehliadnite: Prácu modelky vymenila za rolu matky. Ako momentálne žije Adriana Karembeu Sklenařiková?

Okrem toho nedá dopustiť na trojdňový detox, ktorý je nazvaný práve podľa nej. "Celý smoothie program je nastavený tak, aby spĺňal očakávania menšieho úbytku na váhe. Ide samozrejme hlavne o stratu vody a výsledok je u každého individuálny. Ja som schudla/ odvodnila sa/ 2kg, niekto môže mať pocit len “sfúknutého” bruška."

Čo  teda vlastne na sebe človek po daných troch dňoch vidi?

"Nárast energie, človek sa cíti ľahší a upraví sa trávenie. Strata nadbytočnej vody a plochšie bruško sú tiež jedným z benefitov, rovnako aj hladšia vypnutejšia pleť. Hlavné je však doplnenie vitamínov z čerstvého ovocia a listovej zeleniny. Je to pre každého taký malý reštart, ktorý často vedie aj k pozitívnej zmene stravovacích návykov. Nakopne vás to smerom k zdravšiemu životnému štýlu."

Martina Grešová

Rovnako aj krásna návrhárka Martina Grešová si obľúbila tento typ detoxu. Je založený výlučne na kombinácii zdravej listovej zeleniny, ovocia, chia semienok, rastlinného kolagénu. Denný príjem kcal je okolo 1000. Tento detox je nízkokalorický a neodporúča sa na dlhodobé používanie, ale ako očista organizmu od toxínov, doplnenie vitamínov, je výborný a nie je sa čoho obávať.

Prečítajte si: Slovenská topmodelka, inžinierka a žena, ktorá miluje ekológiu. Rozhovor s Barborou Bruškovou

"V menu vás čakajú raňajky s banánom, chia semienkami, konopným proteínom a kurkumou, olovrant plný lesného ovocia, červeného hrozna a jedinečného rastlinného kolagénu, obed s mangom a ananásom, ktorý nakopne metabolizmus a dodá vitamín C a dva superzelené poobedné smoothies plné listovej zeleniny," dodáva Veronika Vágnerová, ktorá je spoluautorkou týchto fliaš zdravia. 

Ak sa obávate, že budete pociťovať hlad, nie je to pravda. Naozaj ide o mimoriadne chutnú záležitosť, ktorá vás aj zasýti. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Belvoir Boutique ® (@kdebolotambolo),

Martina Horňáková

Skúsila ho aj Moma, ktorá na neho tiež nedá dopustiť. "Mám od včera migrénu, ale to som mala pri všetkých mojich detoxoch. Môj frajer sa mi začína vyhýbať, ale inak je všetko safe. Psychicky sa cítim 100x lepšie opäť," prezradila na na svojej sociálnej sieti. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Moma (@martinahornakova),

Simona Leskovská

Aj táto brunetka vyskúšala trojdňový detox, ktorý má skutočne naštartovať vaše telo a dodať mu potrebné živiny. Ak patríte medzi milovníčky kávy, dobrá správa je, že malú výnimku aj pri tejto očiste urobiť môžete. 

"Ja som si dala prvý deň jedno espresso. V takomto množstve je to prípustné, ale ideálne je piť čistú neochutenú vodu, bylinkové čaje a ak vám chýba kofeín tak zelený čaj," prezrádza Veronika Vágnerová, ktorá je mu dlhodobo verná. Práve ona bola inšpiráciou aj pre tieto známe tváre, že je fajn to skúsiť. Tak čo idete do toho aj vy? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Simi (@simonaleskovska),

- Najčítanejšie -