Presunúť na hlavný obsah

18 rokov vzťahu spečatili krásnou správou. Moderátorka Soňa Skoncová čaká bábätko

Slovenské celebrity

Jeden z najstabilnejších párov slovenského šoubiznisu príjemne prekvapil svojich fanúšikov. Po tom, ako sa zosobášili, totiž oznámili ďalšiu krásnu novinu - známej moderátorke pod srdcom rastie nový život.

Už od momentu, kedy sa Soňa Skoncová dostala do povedomia pozornosti ako súťažiaca Miss Slovensko 2009, po jej boku stál dizajnér a podnikateľ Robo Reis. Rodák z Bojníc, s ktorým sa Soňa zoznámila ešte ako 15-ročná, stál po boku dnes už známej moderátorky, modelky a podnikateľky pri všetkých dôležitých udalostiach. Napriek tomu, že spolu randia už 18 rokov, sa pre dôležitý krok, akým je svadba, rozhodli len prednedávnom. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa SONA SKONCOVA (@sonaskoncova),

Nečakané zásnuby a zrušená svadba

Napriek dlho trvajúcemu vzťahu sa Soňa na svojich sociálnych sieťach priznala, že o svadbe nikdy nepremýšľala. Aj keď má k móde blízko a sama si ako modelka obliekla niekoľko úchvatných princeznovských šiat, pre ňu a jej partnera bol svadobný obrad len akousi formalitou. „Poviem vám, nikdy sme netúžili po svadbe, pretože je nám spolu tak dobre už veľa rokov a pre nás sa v podstate nič nemení, pretože my "svadbu" žijeme úžasných 17 rokov,'' zdôverila sa fanúšikom na sociálnej sieti Soňa ešte pred rokom. Napriek tomu ju na jednom z výletov v Spojených štátoch požiadal jej dlhoročný partner o ruku. „Doteraz nechápem, ako to mohol predo mnou takto utajiť,'' priznala sa ďalej moderátorka s tým, že miesto, na ktorom si pred ňu Robo pokľakol, bolo pre obidvoch symbolické a výnimočné. „Požiadal ma o ruku na mieste, ktoré pre nás oboch veľa znamená. Na mieste, kde sa pozorujú hviezdy, pretože tá jeho najväčšia hviezda som ja,'' dodala ku snímke, ktorú pre nich náhodne cvakol okoloidúci. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa SONA SKONCOVA (@sonaskoncova),

Aj keď Soňa nepochybne žije pompéznym životným štýlom a všetko okolo nej je veľkolepé, svadbu plánovala zariadiť presne v opačnom duchu. Ceremónie, na ktorej si povie áno so svojou životnou láskou, sa mali zúčastniť len najbližší priatelia a rodina. Celý obrad sa mal niesť v duchu garden party, ktorá by skôr pripomínala oslavu lásky, ako typickú slovenskú svadbu. Tieto plány však prekazila pandémia koronavírusu, ktorá Soňu donútila svadbu posunúť o pár mesiacov ďalej.

Prečítajte si: Dominika Navara Cibulková pokrstila syna Jakubka: Krstiny sa niesli v duchu inšpirácie anglickej kráľovskej rodiny

Sladké tajomstvo

Zdá sa však, že sa svadba posunie viac, než len na pár mesiacov. Krásna moderátorka totiž len nedávno zverejnila ďalšie nádherné prekvapenie - a to, že sa stane o pár mesiacov mamičkou. Sladkú správu zrejme Soňa nedokázala zakryť, nakoľko sa jej začalo črtať v obtiahnutých šatách väčšie bruško. Vzbudila tak podozrenie vo viacerých celebritných kamarátkach vrátane mamičky Ivany Gáborík, modelky Kristíny Krajčírovej či blogerky Ivany Antal Petrušovej. „Ja som to tušila,'' napísali identicky takmer všetky tri. 

Soňa zatiaľ neprezradila, či nosí v bruško dievčatko a či chlapčeka, isté však je, že prežíva mimoriadne krásne obdobie. „Prežívame jedno z najkrajších období nášho života, neskutočne sa už na teba tešíme. Budú z nás rodičia,'' napísala k fotografii z Talianska moderátorka. Podobne to má aj Robo, ktorý zo svojej budúcej manželky nevie spustiť oči. „Doteraz sa neviem vynadívať na ženu môjho života a budúcu matku nášho dieťaťa,'' zverejnil krásny odkaz na sociálnej sieti a nám neostáva nič iné, len z celého srdca pogratulovať.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa SONA SKONCOVA (@sonaskoncova),

Neprehliadnite: Soňa Skoncová prezradila, ako si zariaďuje nové bývanie: Navrhnutý interiér je skutočným dizajnérskym skvostom

- Najčítanejšie -