Presunúť na hlavný obsah

Mária Čírová len pár dní po pôrode predviedla top formu: Verili by ste, že už vyzerá takto?

Slovenské celebrity

Známa umelkyňa porodila svoje tretie dieťa a pred pár dňami sa ukázala na známej akcii OTO opäť v dokonalej forme.

Jedna z najvýraznejších tvári slovenského šoubiznisu, speváčka Mária Čírová, sa pred pár dňami stala hrdou, trojnásobnou mamičkou. Synček dostal meno Ruben a prišiel na svet pred mesiacom. Ale ak by ste sa pozreli na nežnú blondínku teraz, len ťažko by ste na jej postave a celkovom vzhľade hľadali stopy tehotenstva. Talentovaná umelkyňa je opäť v top forme. A tú predviedla aj na cenách OTO, kde si odbehla len na skok. "Včera som bola v divadle, z pochopiteľných dôvodov len na skok - v režime, prišla som, vyhlásili sme a odišla som," zverila sa Mária fanúšikom na svojom Instagrame, kde zavesila  aj fotku svojho slávnosthého looku. Nezabudla však dodať, ako veľmi je rada, že sa vojde do šiat tak krátko po pôrode, a že ženské telo je jednoducho neuveriteľné. A to musíme naozaj súhlasiť. 

Prečítajte si: Slovenské celebrity v zákulisí odovzdávania cien OTO. Ako prežívali ceremóniu Vinczeovci či Jasmina Alagič?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa MÁRIA K. ČÍROVÁ (@mariacirova),

Materstvo 31-ročnej rodáčke z Trnavy viditeľne prospieva. A to sa nemusí ani extra snažiť. Samozrejme, nechceme Máriu nijako podceňovať, ale je zjavné, že rozhodne nezarezáva v posilňovni. Nikdy sa neprezentovala veľkým zanietením pre trýznenie svojho tela. No napriek tomu bola vždy štíhla, tak aké je jej tajomstvo? Genetika. Inak sa nedá vysvetliť, že mesiac od pôrodu je krásna Mária v top forme.

Neprehiadnite: Najspokojnejšie páry nášho showbiznisu: Tieto dvojice objavili čaro spokojného a šťastného života

Mária si však od prvých dní rada vychutnáva práve kočíkovanie a prechádzky po čerstvom vzduchu. Je to síce to najmenej, čo môžete pre svoje telo po pôrode urobiť, ale u čerstvých mamičiek sa ráta naozaj všetko. A pri pohľade na Máriu je jasné, že aj tá najmenšia aktivita môže priniesť viditeľné výsledkyA na druhej strane, netreba zabudnúť ani na fakt, že Mária má ďalšie dve deti, okolo ktorých musí tiež kmitať kažý deň. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa @mariankachut,

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa MÁRIA K. ČÍROVÁ (@mariacirova),

A to, že jej deti nerobia vrásky, ale naopak, pridávajú na kráse, podčiarkol nedávno aj jej manžel fotkou, ku ktorej sám napísal "sa mi zdá, že tie deti ti normálne prospievajú..." a my musím s jej manželom a manažérom v jednej osobe plne súhlasiť. 

Mohlo by vás zaujímať: Inšpirujte sa bývaním celebrít. Nádherná terasa Soni Skoncovej či bohémska jedáleň Alexandry Orviskej

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa @mariankachut,

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa MÁRIA K. ČÍROVÁ (@mariacirova),

- Najčítanejšie -