Presunúť na hlavný obsah

Inšpirujte sa bývaním celebrít. Nádherná terasa Soni Skoncovej či bohémska jedáleň Alexandry Orviskej

Slovenské celebrity

Hľadáte aj vy inšpiráciu ako oživiť váš domov? Máme pre vás inšpiráciu priamo od populárnych slovenských celebrít, ktoré fanúšikom dovolili nahliadnuť do ich súkromia.

Soňa Skoncová

Známa moderátorka sa spolu so svojím snúbencom rozhodla pre kúpu ďalšej nehnuteľnosti. Aj keď dvojica momentálne pôsobí v Bratislave, obidvaja chceli mať svoje útočisko aj v Bojniciach, odkiaľ obidvaja pochádzajú. V rozhovore pre náš web Soňa prezradila, že sa jedná o novostavbu na kopci s nádherným výhľadom na Bojnický zámok - a tak nemožno pochybovať o tom, že to bola láska na prvý pohľad. Pri zariaďovaní svojho hniezdečka si nechali poradiť od architekta, ktorý skvelo dokázal zhmotniť ich predstavy. Ako sa moderátorka vyjadrila, jej interiér síce nie je príliš typický, no práve vďaka tomu sú s partnerom nadšení. Vyzerá to skvelo, čo myslíte?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa SONA SKONCOVA (@sonaskoncova),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa SONA SKONCOVA (@sonaskoncova),

Prečítajte si: Letné stylingy v znamení krásy: Simona Krainová dokazuje, že vek je len číslo, Zdena Studenková si roky drží status dámy

Ivana a Marián Gáborík

Kto aspoň z času na čas sleduje sociálne siete známej dvojice, rozhodne zachytil pompéznu terasu, ktorou sa môže dvojica pýšiť. Okrem nádherného výhľadu na les, ktorý im ponúka, má aj praktické využitie - Ivana si na nej vytvorila vlastnú záhradku, o ktorú sa s láskou stará. Nehovoriac o tom, že si tam dvojica z času na čas spolu zacvičí. Takáto terasa má nepochybne viacero využití a my ju len Gáboríkovcom ticho závidíme.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

Jasmina Alagič a Rytmus

Hoc moderátorka a známy raper zverejňujú zábery najmä zo svojej terasy a dvora. Jasmina však ešte prednedávnom urobila výnimku a fanúšikom dovolila nahliadnuť aj do ich obývačky. Tam sa vyníma kozub zasadený v mramorovej stene, ktorý dodáva celej miestnosti teplý, romantický nádych. Skvelým doplnkom je aj farebný obraz zobrazujúci rodinku, ktorý dala Jasmina ako dar svojmu manželovi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jasmina Alagič Vrbovská (@jasmina_alagic),

Dominika Cibulková 

Známa športovkyňa sa svojím príbytkom netají - naopak, mile rada zverejňuje krásny, útulný domov, ktorý si spolu za pomoci dizajnérov vytvorila. O pomoc pri vytvorení detskej izbičky požiadala jednu z najznámejších slovenských dizajnériek, Romi Klimekovú. Tá z izby zo strešnými oknami urobila hotové kráľovstvo. Za spomenutie rozhodne stojí aj nádherná obývačka v art deco štýle. Jednoducho, Dominika má proste skvelý vkus.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa R O M i K L i M E K O V A (@romiik),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa R O M i K L i M E K O V A (@romiik),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Neprehliadnite: Detské izby známych tvárí majú niečo spoločné: Tohto trendu by ste sa mali držať pri zariaďovaní aj vy

Alexandra Orviská

Jojkárska moderátorka má skvelý vkus nielen čo sa týka módy, ale aj dizajnu - nie nadarmo ho aj extérne študuje. Alexandra si svoj dom v Rači zariadila naozaj štýlovo a je len otázne, ako bude vyzerať jej nový byt. Ako totiž pred niekoľkými týždňami priznala, v blízkej budúcnosti plánuje investíciu do ďalšej nehnuteľnosti a nevie sa dočkať toho, ako si nové hniezdečko bude zariaďovať. Jej momentálne nesie prvky bohémského a urbanistického štýlu, vďaka čomu už len z fotografií pôsobí mimoriadne útulne a príjemne. Alexandra sa výraznejších prvkov a vzorov nebojí - a jej domov len odzrkadľuje jej osobnosť. Tak by to aj malo byť.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Alexandra Orviska (@alexandraorviska),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Alexandra Orviska (@alexandraorviska),

- Najčítanejšie -