Presunúť na hlavný obsah

Letné stylingy v znamení krásy: Simona Krainová dokazuje, že vek je len číslo, Zdena Studenková si roky drží status dámy

Slovenské celebrity

Jeden z vydarených letných podvečerov pri západe slnka prilákal množstvo známych osobností. Slávnostné otvorenie kliniky krásy spojil tieto krásne dámy.

Zlatá hodinka je doslova symbolom leta a v tomto prípade je akousi predzvesťou posledných letných lúčov. Na slávnostnom otvorení estetickej kliniky sa zišli osobnosti z rôznych oblastí, medzi ktorými nechýbali dámy a zástupkyne rôznych generácií. O tom, že každá z nich si na svojom vzhľade dáva záležať, svedčili aj ich stylingy a vizáž, veď posúďte sami.

Čítajte tiež: Slávnostná premiéra flmu Havel: Anna Geislerová sa zaradila medzi esá, nechýbala ani bývalá prvá dáma Dagmar Havlová

Vanda Janda

Módna návrhárka Vanda Janda zvolila na túto udalosť kraťasový kostým, jeden z kľúčových trendov sezóny, ktorý však možno zaradiť medzi tie nadčasovejšie. Charakteristický rukopis je pre túto divu a módnu návrhárku typický, preto sa nedá prehliadnuť čelenka vo vlasoch a ružové doplnky, ktoré vystihujú jej osobnosť. 

Simona Krainová

Široké nohavice a predĺžené sako. Modelka Simona Krainová má presne definovaný štýl, raz ako dáma v šatách, inokedy v pánskom looku, ktorý však vzhľadom na ostatné ženské atribúty pôsobí na blondínke hriešne sexi. Simona sa vie totiž pohrať s detailmi a vždy to vyváži niečím, čím zvýrazní svoj nikdy nekončiaci sexepíl. 

Zdena Studenková

Herečka Zdena Studenková zvolila veľmi podobný styling, pričom jej kostým dopĺňala čipka. Zdenka opätovne potvrdila, že vždy, keď sa niekde objaví, prichádza s ňou aj status dámy, ktorý si drží roky. Jedna z najznámejších slovenských herečiek sa o svoj vzhľad stará a rokmi vyzerá stále rovnako. 

Neprehliadnite: Vždy vkusná a zladená: Prezidentka Zuzana Čaputová stavia svoje stylingy predovšetkým na týchto detailoch

Tereza Kerndlová

Speváčka Tereza Kerndlová obliekla bielu asymetrickú róbu s odhaleným ramenom, ktorá kopírovala jej ženskú siluetu. Biela jednoducho patrí k letu a všetky prítomné dámy potvrdili, že na rozžiarenej pokožke vyzerá najlepšie, nehovoriac o tom, že pristane každej žene. Súhlasíte?